Projekty wnętrzSypialnia

Sypialnia wyjątkowego mieszkania w Szczecinie

Stylowe połączenie ciemnych motywów drewna, luster i światła rozbijający ten wyrazisty, lekko nocny charakter tej sypialni, łączy i przeplata się we wnętrzu całego projektowanego przez nas mieszkania.

Wolnostojąca toaletka nie została tu zaplanowana przypadkowo.

W jej zamian w przyszłości może stanąć dziecięce łóżeczko. Dzięki temu przy drobnym kompromisie i odrobinie dekoracji, powstanie pokój 2w 1.

Niech Was nie zwiedzie ten oczywisty układ sypialni.

Dzięki naszemu doświadczeniu projektowemu oraz możliwości zmiany w przyłączach, wydobyliśmy rewolucyjny układ, inny niż ten proponowany przez dewelopera. To sprawiło, że stworzyliśmy w tej sypialni nie tylko hotelowy klimat, ale funkcjonalną ponad 3.5m szafę!

Zwróćcie uwagę również na samą szafę, której wnętrze zostało zaplanowane tak, aby po mimo łóżka bez problemu korzystać ze wszelkich znajdujących się w niej organizacji.

W tym wnętrzu nie tylko opracowaliśmy przestrzeń, ale i projektowaliśmy meble na wymiar.

To zaledwie jedna z dwóch propozycji stylistyki i układu, które zapewniamy naszym Inwestorom przy współpracy z nami. Tymczasem o końcowym projekcie i projektowanych przez nas przestrzeniach tego wyjątkowego mieszkania w Szczecinie z pewnością Wam jeszcze opowiemy.

Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina

Przepiękny projekt! Sypialnia jest przepięknie urządzona i sama najchętniej zaaranżowałabym podobne wnętrze. Też jestem w trakcie remontu, lecz muszę kupić jeszcze kilka narzędzi, aby skończyć pracę. Potrzebuję m.in. narzynki do gwintowania.

Back to top button