Twój Świadomy Projekt

Twoje mieszkanie jest małe, ma nieoczywisty układ lub jest wyjątkowo nieustawne?

Nie potrafisz sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać po remoncie?

Łamiesz sobie głowę po nocach zastanawiając się, co z czym i jak połączyć, by Twoja przestrzeń była funkcjonalna, wygodna i przytulna?

Projekt wnętrza dla Ciebie!

Kompleksowo zbuduje dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkanka. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Projektowanie on-line jest możliwe gdziekolwiek mieszkasz!

Indywidualne projektowanie wnętrz, odzwierciedla funkcjonalność, styl i pasję swoich domowników. Tworze miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane. Najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia i oczekiwania.

Wiedzą i doświadczeniem, co dzień dzielę się z Wami na Blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie. Możesz tam z łatwością sprawdzić moją wiedzę oraz podejście do projektowania wnętrz.

Projekt zawiera wszystkie trzy elementy


1. Projekt Wizualny – komplet wizualizacji 3D całego mieszkania

Przygotowuje dla Ciebie wizualizacje 3D przedstawiające układ i styl wnętrza spójnego z Twoimi założeniami i kolorystyką. Dodatkowo macie możliwość wykonania do trzech poprawek wybranego projektu.

Moje projekty oprócz spełnienia oczekiwań pod względem designu i funkcjonalności wnętrza, są tworzone zawsze w oparciu o realne rozwiązania konstrukcyjne oraz dostępność danych materiałów na rynku.

Tworzę miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna, a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane. Najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia oraz oczekiwania.

W trakcie całego procesu projektowania możecie liczyć na moje porady i podpowiedzi dotyczące projektu mieszkania oraz późniejsze bezpłatne konsultacje drogą mailową.

Wizualizacja wnętrz w skrócie:

 • Pełna wizualizacja 3D przedstawiająca układ i styl Twego wymarzonego mieszkania.
 • Do trzech globalnych poprawek wybranego projektu.
 • Bezpłatne konsultacje drogą mailową na każdym etapie Twojej realizacji, nawet po zakończeniu prac projektowych.

2. Projekt wykonawczy – rzuty z wymiarami 2D

Po ustaleniu ostatecznej wersji wizualnej mieszkania, przechodzę do opracowania dla Ciebie koncepcji 2D zawierającej wszytki wymiary mebli oraz wymiary przestrzenne, które ułatwią Ci wyceny u wykonawców oraz ustalenia z ekipą remontową lub wykonanie prac samodzielnie.

Moje projekty nie są tworzone dla sztuki i własnego poklasku tylko dla ludzi i emocji w nich żyjących.

Na rysunki nanoszę najważniejsze ustalenia naszej koncepcji w formie uwag, mających ułatwić Ci komunikację i ustalenia z wykonawcami prac remontowych. Dzięki temu o niczym nie zapomnisz!

Staram się przedstawić Ci wszystkie minusy i plusy danego rozwiązania, łącząc aspekt wizualny, funkcjonalny i techniczny, jednak to Ty ostatecznie decydujesz, co jest dla Ciebie odpowiednie i jakich ustaleń z ekipą dokonasz.

Rzut 2D z wymiarami w skrócie:

 • Rzut zawierające wszytki wymiary mebli oraz wymiary przestrzenne ułatwiającej Ci wyceny u wykonawców.
 • Znajdziesz tam też najważniejsze informację ustaleń naszej koncepcji, oraz graficzne podpowiedzi, które ułatwią Ci komunikację i ustalenia z wykonawcami prac remontowych.
 • Prosta i czytelna legenda, zrozumiała dla każdego, dzięki czemu unikniesz niedomówień z wykonawcami przy realizacji.

3. Spersonalizowana lista materiałów wykończeniowych oraz podpowiedzi remontowych

Oprócz omówienia wszystkich Twoich dylematów otrzymujesz ode mnie Listę Podpowiedzi dotyczących realizacji oraz inspiracje materiałów i dodatków. Podpowiem Ci sprawdzone i niebanalne sposoby na bezproblemową realizację opracowanej koncepcji projektowej, oraz ciekawe produkt i dodatki do wnętrza.

Lista w przyjemny i bezstresowy sposób poprowadzi Cię do realizacji celu i ułatwi podejmowanie mądrych decyzji.

Znajdziesz także w liście, konkretne propozycje rozwiązań dla Twojego projektu mieszkania oraz inspiracje obrazujące zastosowane w projekcie rozwiązania i systemy, które stanowią odpowiedz na Twoje potrzeby.

Podpowiem Ci również, na co zwrócić uwagę, jak rozmawiać i czego oczekiwać przy ustaleniach z ekipą remontową.

Lista podpowiedzi i materiałów w skrócie:

 • Propozycje materiałów, kolorów i mebli zawarte w Twojej wymarzonej koncepcji mieszkania.
 • Konkretne propozycje rozwiązań dla Twojego projektu mieszkania oraz inspiracje obrazujące zastosowane w projekcie rozwiązania i systemy.
 • Podpowiedzi dotyczące ustaleń z ekipą remontową.

 

Całkowita łączna cena trzech pakietów projektów wynosi 150zł/m² zamiast 180zł/m² przy rezerwacji projektu do końca roku!

 

Specjalnie dla naszych Czytelników, którzy chcą świadomie urządzić swoje wnętrze, mogę skorzystać z naszej oferty w cenie 150zł/m² zamiast 180zł/m² dla projektów całych mieszkań!

Oferta dostępna tylko przy rezerwacji terminu na kompleksowy projekt do końca roku.

W cenie 150zł/m² otrzymasz:

 • Projekt wizualny, czyli komplet wizualizacji 3D całego mieszkania, domu lub wybranych pomieszczeń.
 • Projekt wykonawczy w formie rzutu 2D wraz z wymiarami mebli i ścian.
 • Spersonalizowaną listę materiałów wykończeniowych.
 • Podpowiedzi dla wykonawców mebli i wnętrz.
 • Stały kontakt i nasze wsparcie.

Nie czekaj, nie zwlekaj!
Zarezerwuj swój termin i cenę na Twój Świadomy Projekt w 2022 roku!*

* Niestety w tym roku nie mam już wolnych terminów na kompleksowy projekt. 

Nie czekaj!
Napisz do mnie teraz
i już dziś zarezerwuj swój termin!

Kliknij tu i napisz do mnie, a ja już Cię dalej poprowadzę!

 


 

Świadome projektowanie wnętrz

Twój Świadomy Projekt on-line, to moja propozycja dla wszystkich, którym zależy na praktycznych i niebanalnych rozwiązaniach oraz stylowym wnętrzu w przystępnej cenie. A także dla tych, którzy mają już dość sztywnych jak drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy, projektantów wnętrz!
 

Uzbrajam Cię w wiedzę dotyczącą rozwiązań, materiałów i komponowania dodatków oraz wspólnie wyznaczamy kierunek Twojego mieszkania. Jest to w pełni kompleksowy projekt umożliwiający przyjemną i samodzielną jego realizacje.

Twój Świadomy Projekt przedstawiany jest w  sposób prosty i zrozumiały dla każdego, określający funkcjonalność i styl projektowanej przestrzeni zgodny z Twoimi potrzebami.

Zobacz moje filmy na YouTube:

5 Błędów Przy Urządzaniu Kuchni Cz.1

5 Błędów Przy Urządzaniu Łazienki

Przytulny loft

Chcesz zobaczyć więcej filmów? Zobacz nasz kanał na YouTube! 

Posłuchaj moich podcastów

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!
 

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Chcesz posłuchaj innych odcinków podcastów? Kliknij tu i przejdź do naszych podcastów.  

Dlaczego Ja?

Rozalia 'Róża’ Tchorek – Jestem jak wybuchowa mieszanka nieoczywistych rozwiązań, genialnych w swej prostocie  i solidnego, technicznego realizmu. Uważam, że dobry pomysł to tylko taki, który możesz zrealizować.

Mam ponad 11-letnie doświadczenie jak projektant wnętrz, a obecnie tworze swoje projekty w autorskiej pracowni TchorekHome.

ZOBACZ WIĘCEJ
i sprawdź jak powstają projekty!

Funkcjonalne i stylowe rozwiązania, zabawa złudzeniami optycznymi, kreatywne sposoby na niedrogi efekt „wow” we wnętrzach to dziedziny, o których może czytać i mówić godzinami.

Swoją przygodę z architekturą zaczęła od projektowania szczegółów i detali konstrukcji oraz nadzorów nad realizacjami projektów deweloperskich. Następnie projektowała ekskluzywne domy pokazowe i obiekty komercyjne gdzie mogła się sprawdzić w różnych stylach wnętrz i wykorzystać swoją wrażliwość i zmysł artystyczny.

Blogujący Projektant wnętrz!

Swoje powołanie odnalazłam w projektach indywidualnych, w których liczył się nie tylko styl a przede wszystkim funkcjonalność i pomysłowe wykorzystanie każdego metra.

Jestem twórcą blogowych wpisów, podcastów, filmów na YouTube, kursów o urządzaniu wnętrz oraz ebooka o kolorach, a także wielu pomocnych porad w naszym facebookowym cyklu „zapytaj mnie w środę” gdzie bezpłatnie pomagamy Wam z Flipem i dzielimy się z Wami swoją projektową wiedzą, odpowiadając na Wasze dylematy, a także cyklów motywacyjnych „poniedziałkowy motywator”, gdzie dajemy wsparcie w trudach remontów.

Dzięki swojemu zróżnicowanemu doświadczeniu mogę przedstawić wszystkie plusy i minusy danego rozwiązania, łącząc aspekty techniczne, wizualne i funkcjonalne. Tworze miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane. Najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia i oczekiwania.

Róża i Filip Tchorek

Jesteśmy małżeństwem projektantów mebli i wnętrz, którzy walczą ze stereotypem projektantów sztywnych jak drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy, którzy tworzą pracownie projektowania wnętrz TchorekHome.

Jesteśmy również twórcami bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie, który każdego miesiąca jest odwiedzany ponad 100 000 razy!

Zobacz nasze filmy na YouTube, które zostały już łącznie obejrzane przez ponad 6 939 godzin!

Jesteśmy autorami książki Kolory Twojego Wnętrza, jedynego takiego poradnika o praktycznym łączeniu kolorów we wnętrzu.

A w wolnej chwili możesz posłuchać naszego Podcastu, gdzie często żartobliwe, ale zawsze merytorycznie rozmawiamy o wnętrzach.

Moje projekty nie są tworzone dla sztuki i własnego poklasku tylko dla ludzi i emocji w nich żyjących.

Rozalia Tchorek

 

Nie czekaj, nie zwlekaj! Napisz do mnie już dziś, a ja Cię dalej poprowadzę do Twojego Pięknego Mieszkania!

Lub wyślij maila na adres: [email protected]

Albo zadzwoń tel. 607192012

 

Formularz kontaktowy


 

Back to top button