O Nas

Rozalia i Filip z bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie 🙂

Róża i Filip Tchorek

Jesteśmy małżeństwem projektantów mebli i wnętrz, którzy walczą ze stereotypem projektantów sztywnych niczym drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy.
Razem tworzymy pracownię projektowania wnętrz Twoje Pierwsze Mieszkanie & Tchorek Home.

Dzielimy się z Wami naszą wiedzą, będąc twórcami bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie, który każdego miesiąca jest odwiedzany prawie 50 000 razy!

Wspieramy Was swoim doświadczeniem również w filmach na YouTube,które zostały już łącznie obejrzane przez ponad 20 000 godzin!

Ponadto nieustanie wyszukujemy dla Was ciekawe miejsca, ludzi, sklepy i produkty, dzieląc się z Wami miłością do wnętrz zawartą w naszych projektach na Instagramie i TikToku.

Jesteśmy również autorami książki Kolory Twojego Wnętrza, jedynego takiego poradnika o praktycznym łączeniu kolorów we wnętrzu.

Jako Edukatorzy projektowania wnętrz stworzyliśmy również pierwszy Polce Bootcamp Projektowania Wnętrz, czyli najbardziej efektywny program nauki projektowania wnętrz w Polsce!

Ponadto jesteśmy autorami wielu wspomagających pracę materiałów dla poczatkujących projektantów wnętrz.

A w wolnej chwili możesz posłuchać naszego Podcastu, gdzie często żartobliwe, ale zawsze merytorycznie rozmawiamy o wnętrzach.

Obserwuj nas na Facebooku, YouTube i Instagramie!

 

Wierzymy, że nasza praca to nie tylko aranżacja wnętrz. Nasza praca to możliwość kształtowania otaczającej nas przestrzeni oraz moc pomagania – przez naszą twórczość podcastową, filmową, kursy online i książki.

Wszystkie odcinki posłuchasz tu: Podcast Twoje Pierwsze Mieszkanie

Portal Twoje Pierwsze Mieszkanie.pl powstał w marcu 2019 roku zupełnie od zera.

To właśnie w tym miejscu zaczęliśmy budować społeczność wokół świadomego projektowania wnętrz według motta: wnętrza to radość, a projektowanie wnętrz jest dla wszystkich!

Nasze zamiłowanie do wnętrz i zupełnie nowy sposób przekazywania wiedzy, bez zbędnego zadęcia i tak po prostu, po ludzku – bardzo szybko zyskał popularność, by już tylko w samym 2021 roku osiągnąć prawie milion wyświetleń!

W 2021 roku zaczęliśmy naszą przygodę z nagrywaniem filmów na YouTube, która trwa do dziś!
Nowy sposób komunikacji wkrótce zaowocował serią webinarów o projektowaniu wnętrz, zawodzie projektanta czy nauce programu Homestyler.

Zobacz nasze filmy i poznaj zupełnie nowy sposób opowiadania o wnętrzach!

Od początku działalności staraliśmy się budować społeczność za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie nasza społeczność składa się części otwartej dla wszystkich i części zamkniętej dla Uczestników naszych kursów.

Jako pierwsi projektanci wnętrz w Polsce tworzymy społeczność niosącą bezpłatną poradę w naszym facebookowym cyklu „Zapytaj projektanta”, gdzie pomagamy Wam z Flipem, moim mężem i znakomitym projektantem mebli, odpowiadając publicznie na Wasze dylematy opisywane w komentarzach pod postem.

Dzieląc się z Wami naszą projektową wiedzą i doświadczeniem pro bono, prosimy, ale nie wymagamy, aby wesprzeć potrzebujące zwierzaki, żeby i one zaznały kochającego domu.

Natomiast dla wszystkich Uczestników naszych kursów, tworzymy wyjątkową przestrzeń, gdzie w przyjacielskiej atmosferze nie tylko można dzielić się swoimi projektami wnętrz, ale również nawiązywać nowe, zawodowe znajomości.

Ponadto od nas zawsze otrzymacie wsparcie i pomoc.
To właśnie tak co tydzień spotykamy się na webinariach, mających wspomóc Was w pracy zawodowej i programowej.

Co więcej, jako Uczestnicy naszych kursów zawsze jako pierwsi macie dostęp do nowych produktów w najniższych cenach i niepublikowanych materiałów oraz wewnętrznych szkoleń!

Naszą pracę możesz zobaczyć na Instagramie @Twoje1m oraz na stronie naszego portalu. Projekty, które widzisz, to nie są bezimienne wnętrza do portfolio!


Za każdym projektem, który pokazujemy, jest Inwestor z krwi i kości. To właśnie prawdziwe podejście do naszej pracy i otwarte dzielenie się nią sprawia, że rezerwacje terminów na nasze projekty sięgają zawsze kilku miesięcy naprzód!

Zobacz nasze kursy online

Newsletter

Newsletter Twoje Pierwsze Mieszkanie

Wyślij e-maila na adres: [email protected]

Back to top button