Konsultacje Wnętrz Online

Witaj, cieszę się, że nasza Konsultacja Wnętrz on-line Ci pomoże!


Jeśli czujesz, że czegoś brakuje w Twoim wnętrzu, ale nie wiesz czego coś w nim nie gra i nie możesz zlokalizować tego stylistycznego lub funkcjonalnego problemu. Masz zawiły techniczny problem, czy funkcjonalną katastrofę lub szukasz niebanalnych pomysłów i rozwiązań, to nasza konsultacja on-line jest idealnym i niedrogim rozwiązaniem Twojego problemu. 

Na czym polega konsultacja?

Moja konsultacja wnętrza to nie tylko rozmowa o problemach dotyczących Twojego mieszkania! W ramach konsultacji jako Projektanci wnętrz tworzymy dla Ciebie Kompleksową Analizę Projektową Twojego Wnętrza opartą o Twoje potrzeby i preferencje.

Pozwala Ci podejmować mądre decyzje, zarówno stylistyczne, jak i funkcjonalne, gdy pogubisz się w wyborach. Pomożemy Ci poukładać Twoje pomysły w spójną całość. Rozmowa ze mną pozwoli Ci upewnić się, co do kierunku Twojego stylu lub układu, niwelując wszystkie możliwie nietrafione decyzje, czy funkcjonalne kolizje. 

Podpowiem Ci, na co zwrócić uwagę podczas wyborów materiałów i dekoracji, dzięki temu wybierzesz mądrze i nie przepłacisz!

Pomogę Ci również w dylematach techniczno-remontowych Twojego mieszkania. Wytłumaczę jak poradzić sobie i wskażemy rozwiązania nawet najbardziej zawiłe techniczne problemy.

Możesz skorzystać z Konsultacji Wnętrz on-line, niezależnie z którego krańca Polski jesteś. Niezależnie czy urządzasz mieszkanie w stanie deweloperskim, czy chcesz tylko w łatwy i niedrogi sposobem, efektownie zmienić klimat obecnego wnętrza nasza konsultacja będzie dla Ciebie pomocna. 

Konsultacja ze mną, jako specjalistą, Projektantem Wnętrz, to także idealna alternatywa dla długotrwałych projektów wnętrz. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze, to ta konsultacja w szybki oraz konkretny sposób, rozwiąże Twoje problemy.

Co od nas otrzymujesz?

 

Oprócz omówienia wszystkich Twoich dylematów otrzymujesz ode mnie Analizę Projektową Twojego Wnętrza w oparciu o Twoje dylematy, pytania, zdjęcia i rzuty wnętrza.

Analizę Projektową to indywidualnie sugestie zmian układu czy elementów, a także konkretne podpowiedziami stylistyczne i funkcjonalne uwzględniające Twoje preferencje i potrzeby.

Podpowiem Ci sprawdzone i niebanalne rozwiązania oraz ciekawe praktyczne koncepcje dla Twojego mieszkania. Znajdziesz w niej także, konkretne propozycje dodatków czy rozwiązań dla Twojego stylu wnętrza oraz inspiracje obrazujące moje pomysły, które stanowią, odpowiedz na Twoje potrzeby.

Podejrzyj, jak wygląda Analiza Projektowa Twojego Wnętrza.

Ile kosztuje konsultacja wnętrz?

  • Konsultacja jednego pomieszczenia wynosi 400 zł
  • Omówienie kuchni lub łazienki wynosi 450 zł
  • Kompleksowa konsultacja stylistyczna całego mieszkania wynosi 1500 zł

Pozwól mi się „rozejrzeć” w Twoim wnętrzu i opowiedz mi o swoich dylematach, a ja dopasuję dla Ciebie najlepsze cenowo rozwiązanie!

Opłaty dokonujemy przed konsultacją przelewem na wskazany w wiadomości numer konta.

*Konsultacje wnętrz domów i  mieszkań powyżej 50m2 wyceniamy indywidualnie.

Jak długo trwa konsultacja?

Czas konsultacji wynosi około 45 min do 90 min. Z doświadczenia wiemy, że to w zupełności wystarczy do omówienia szerokiego i złożonego zagadnienia lub wielu krótszych tematów.

Oczywiście przed każdą konsultacją poznajemy Twoje oczekiwania zarówno stylistyczne, jak i funkcjonalne, by nie marnować Twojego czasu i na samej konsultacji skupić się na rozwiązywaniu problemów i Twoich ewentualnych pytaniach dodatkowych.

Jak przebiega konsultacja wnętrz?

1. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość dotyczącą tematu konsultacji w formularzu (na dole strony) lub wyślij do nas wiadomość na adres: [email protected] a dalej z przyjemnością Cię poprowadzę.

2. Ustalamy termin i sposób konsultacji. Możemy porozmawiać przez telefon bez obrazu, możemy również się zobaczyć, a nawet zrobić mini prezentację, jeśli problem będzie tego wymagał. 🙂

  • Kontakt telefoniczny. Tuż przed spotkaniem prześlę Ci inspiracje pomocnicze, które ułatwią nam omawiane pomysłów i rozwiązań.
  • lub Kontakt telefoniczny wraz z jednoczesnym połączeniem TeamViewer. Będziesz mogła widzieć oraz operować kursorem na pulpicie mojego komputera. Wspólnie będziemy miały rzut Twojego mieszkania pod ręką oraz materiały, które dla Ciebie przygotowałam, mogące wskazywać kursorem myszki na konkretne elementy, które omawiamy, a nawet wyszukiwać na bieżąco rozwiązań bezpośrednio w sklepach internetowych. Oczywiście po zakończeniu rozmowy wszystkie materiały przesyłam Ci na maila.
  • Ewentualnie Telekonferencja przez aplikację Zoom, czyli wszystko, co powyżej plus widzimy się nawzajem.

3. Łącze się z Tobą, by Ci pomóc w dylematach urządzania Twojego mieszkania.

Spokojnie! Nie musisz pisać wszystkiego! Poprowadzę Cię przez ten proces, zadam pytania dodatkowe lub poproszę o zdjęcia. Wszystko by być w pełni przygotowaną do rozmowy, aby przedstawić Ci sprawdzone i najlepsze rozwiązania.

Zobacz jak wygląda metamorfoza wnętrz dzięki naszej konsultacji!

Dlaczego Ja?

Rozalia 'Róża’ Tchorek – Jestem jak wybuchowa mieszanka nieoczywistych rozwiązań, genialnych w swej prostocie  i solidnego, technicznego realizmu. Uważam, że dobry pomysł to tylko taki, który możesz zrealizować.

Zobacz jak odpowiadamy o wnętrzach!

5 Błędów Przy Urządzaniu Kuchni Cz.1

Wasze Najczęstsze Pytania o Remont!

Chcesz zobaczyć więcej filmów? Zobacz nasz kanał na YouTube! 

Mam ponad 10-letnie doświadczenie jak projektant wnętrz, a obecnie tworze swoje projekty w autorskiej pracowni TchorekHome.

Funkcjonalne i stylowe rozwiązania, zabawa złudzeniami optycznymi, kreatywne sposoby na niedrogi efekt „wow” we wnętrzach to dziedziny, o których może czytać i mówić godzinami.

Posłuchaj, jak opowiadamy, czym jest i jak działa konsultacja wnętrz

 

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

 

Swoją przygodę z architekturą zaczęła od projektowania szczegółów i detali konstrukcji oraz nadzorów nad realizacjami projektów deweloperskich. Następnie projektowała ekskluzywne domy pokazowe i obiekty komercyjne gdzie mogła się sprawdzić w różnych stylach wnętrz i wykorzystać swoją wrażliwość i zmysł artystyczny.

Blogująca Projektantka wnętrz

 

Swoje powołanie odnalazłam w projektach indywidualnych, w których liczył się nie tylko styl a przede wszystkim funkcjonalność i pomysłowe wykorzystanie każdego metra.

Dzięki swojemu zróżnicowanemu doświadczeniu mogę przedstawić wszystkie plusy i minusy danego rozwiązania, łącząc aspekty techniczne, wizualne i funkcjonalne. Tworze miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane.  Najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia i oczekiwania.

Moje projekty nie są tworzone dla sztuki i własnego poklasku tylko dla ludzi i emocji w nich żyjących.

Rozalia Tchorek

 

O Nas

Róża i Filip Tchorek

Jesteśmy małżeństwem projektantów mebli i wnętrz, którzy walczą ze stereotypem projektantów sztywnych jak drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy, którzy tworzą pracownie projektowania wnętrz TchorekHome.

Jesteśmy również twórcami bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie,
który każdego miesiąca jest odwiedzany ponad 100 000 razy!

Zobacz nasze filmy na YouTube, które zostały już łącznie obejrzane
przez ponad 6 939 godzin!

Jesteśmy autorami książki Kolory Twojego Wnętrza, jedynego takiego
poradnika o praktycznym łączeniu kolorów we wnętrzu.

A wolnej chwili możesz posłuchać naszego Podcastu, gdzie często żartobliwe, ale zawsze merytorycznie rozmawiamy o wnętrzach.

Poza blogiem prowadzimy autorską pracownię zajmującą się projektowanie wnętrz – Tchorek Home

Nie czekaj, napisz!

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy lub wiadomość email: [email protected]
Wolisz porozmawiać? Podaj swój numer telefonu w formularzu, ja
oddzwonię.

Formularz kontaktowy


Back to top button