Konsultacje Wnętrz Online

Jesteś zdecydowana i wiesz czego chcesz w swoim nowym mieszkaniu? Jednak gubisz się w wyborach i chciałabyś to z kimś przedyskutować, poukładać i upewnić się co do kierunku czy spójności stylu lub układu? A może chcesz łatwym i niedrogim sposobem, efektownie zmienić klimat obecnego wnętrza?

Jeśli czujesz, że czegoś brakuje w Twoim wnętrzu, ale nie wiesz czego, coś w nim nie gra i nie możesz zlokalizować tego stylistycznego lub funkcjonalnego problemu.

Konsultacja wnętrz online jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! 

Jak to działa?

1. Napisz do nas wiadomość dotyczącą tematu konsultacji w formularzu poniżej lub wyślij do nas wiadomość na adres: [email protected].

Spokojnie! Nie musisz pisać wszystkiego! Poprowadzę Cię przez ten proces, zdam pytania dodatkowe lub poproszę o zdjęcia. Wszystko by być w pełni przygotowani do rozmowy aby przedstawić Ci sprawdzone i najlepsze rozwiązania.

.2. Ustalamy termin i sposób konsultacji. Możemy porozmawiać przez telefon bez obrazu, możemy również się zobaczyć, a nawet zrobić mini prezentację, jeśli problem będzie tego wymagał. 🙂

3. Łącze się z Tobą, by Ci pomóc!

Ile to kosztuje?

  • Konsultacja jednego pomieszczenia wynosi 100zł (poza kuchnią i łazienką)
  • Omówienie kuchni lub łazienki wynosi 150zł
  • Kompleksowa konsultacji całego mieszkania wynosi 300zł,

Opłaty dokonujemy przed konsultacją przelewem na wskazany w wiadomości numer konta.

Jak długo trwa konsultacja?

Czas konsultacji wynosi około 45min do 1,5 godziny. Z doświadczenia wiemy, że to w zupełności wystarczy do omówienia szerokiego i złożonego zagadnienia lub 2-3 krótszych tematów.

Oczywiście przed każdą konsultacją przesyłamy Ci pytania by się do niej przygotować i nie marnować Twojego czasu.

Dlaczego Ja?

Rozalia ‚Róża’ Tchorek to artystyczny płomień, iskrzący masą pomysłów w ciężkich, wojskowych butach, które mocno trzymają ją na ziemi i sprawiają, że jej pomysły nie tylko zniewalają designem, ale i praktycznością.

Mam ponad 10-letnie doświadczenie jak projektant wnętrz, a obecnie tworze swoje projekty w autorskiej pracowni TchorekHome.

Wybuchowa mieszanka nieoczywistych rozwiązań, genialnych w swej prostocie  i solidnego, technicznego realizmu. Uważa, że dobry pomysł to tylko taki, który można zrealizować.
Funkcjonalne i stylowe rozwiązania, zabawa złudzeniami optycznymi, kreatywne sposoby na niedrogi efekt „wow” we wnętrzach to dziedziny, o których może czytać i mówić godzinami.

Swoją przygodę z architekturą zaczęła od projektowania szczegółów i detali konstrukcji oraz nadzorów nad realizacjami projektów deweloperskich. Następnie projektowała ekskluzywne domy pokazowe i obiekty komercyjne gdzie mogła się sprawdzić w różnych stylach wnętrz i wykorzystać swoją wrażliwość i zmysł artystyczny.

Blogująca Projektantka

Swoje powołanie odnalazła jednak w projektach indywidualnych, w których liczył się nie tylko styl a przede wszystkim funkcjonalność i pomysłowe wykorzystanie każdego metra.

Dzięki swojemu zróżnicowanemu doświadczeniu może przedstawić wszystkie plusy i minusy danego rozwiązania, łącząc aspekty techniczne, wizualne i funkcjonalne. Tworzy miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane.  Najważniejszy jest dla niej komfort domowników oraz ich styl życia i oczekiwania.

Moje projekty nie są tworzone dla sztuki i własnego poklasku tylko dla ludzi i emocji w nich żyjących.

Rozalia Tchorek

 

Posłuchaj jak opowiadamy, czym jest i jak działa konsultacja wnętrz

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Nie czekaj, napisz!

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy lub wiadomość email: [email protected]
Wolisz porozmawiać? Podaj swój numer telefonu w formularzu
a my oddzwonimy 🙂

Formularz kontaktowy


Back to top button
Close
Close