Projekty wnętrzŁazienka

Łazienka ze zjawiskowym, szklanym panelem z motywem akwareli

Głównym bohaterem tej łazienki, przyciągającym nasze spojrzenie już na otwarciu drzwi jest dekoracyjny szklany panel pod prysznicem w otoczeniu szarości i bieli dużych płytek. Na uwagę zasługują również przewijające się lamele z klimatycznym podświetleniem LED, które są kontynuacją głównego dekoru reszty tego projektowanego przez nas mieszkania.

Do uzyskania tak przejrzystego układu łazienki zastosowaliśmy nie tylko pralkę i suszarkę slim oraz starannie dobraliśmy głębokość umywalki ze zintegrowanym blatem, ale i zastosowaliśmy miskę WC typu slim o mniejszej, jednak równie funkcjonalnej, głębokości.

Co ważne w tej łazience drzwi do kabiny mają system, dzięki któremu mogą otwierać się również do środka kabiny. Wszystko po to, aby uzyskać niezbędne funkcjonalne wymiary umożliwiające wygodę i komfort użytkowania zarówno z umywalki, jak i miski WC.

Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie czy dom mądrze, funkcjonalne i stylowo!

Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button