Projekty wnętrz

Praktyczny minimalizm dla singla

Ten projekt był ciekawy na wielu płaszczyznach, zaczynając od samego mieszkania, które pochodziło z rynku wtórnego, kuchnia była zamknięta i to ścianą nośną, nie było oddzielnej garderoby, a łazienka stanowiła ledwo połowę widocznego w projekcie wnętrza.

Same założenia projektowe również były nietuzinkowe. Oto mamy mieszkanie dla singla, który planuje w nim mieszkać nie dłużej niż 5-6 lat. Co więcej, nie chcieliśmy wykorzystywać każdego skrawa przestrzeni na miejsce do przechowywania, bo osoba, która będzie tu mieszkać, ceni sobie minimalizm i oszczędność w dekoracjach, choć w sypialni, znajdziemy obrazy, które niosą ze sobą osobisty sentyment.

Prezentowanie takich “zwykłych” projektów jest zawsze trudne, ponieważ nie sposób opisać, ile pracy zostało włożone, ile ścian zostało zburzonych, czy ile kluczowych decyzji zostało podjętych, aby uzyskać tak niezwykły w swej zwykłości efekt.

Galeria projektu

Chcesz urządzić ze mną swoje mieszkanie?
Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić

Twój świadomy projekt online
Twój świadomy projekt online

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkanka. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Kliknij tu i zobacz Twój świadomy projekt!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button