Projekty wnętrzKuchniaSalon

Zaskakujący rozwiązaniami salon z kuchnią i jadalnią domu pod Warszawą

Otaczający przytulnością stylu i zaskakujący rozwiązaniami salon z kuchnią i jadalnią domu pod Warszawą. Dzięki mojej wiedzy połączonej z wieloletnim doświadczeniem kuchnia została w niemal całości zaaranżowana z mebli IKEA.

Staranność zaplanowania wysokości modułów i wysunięcie górnego rzędu szafek wiszących, daje nam nie tylko maksymalne przy modułach IKEA zagospodarowanie przestrzeni do przechowywania, ale i spektakularny efekt stylistyczny.

Drobne modyfikacje, jak system odwróconej szafki w narożniku półwyspu, czy sprawdzony patent na skrócenie narożnika prostego ze zmianą jego frontu ze standardowych 60cm na 40cm i umieszczenie w tym narożniku poza IKEA-owskiego systemu wysuwanego typu Le Mans, pozwolił nam na złożenie tego układu tak, aby był on funkcjonalny, wygodny dla domowników i dostosować się do istniejących już przyłączy.

Planując Twoje wnętrz, spełniam w nim Twoje potrzeby, tworzę spójną stylistykę wnętrz, o której marzysz! Zachowuje funkcjonalność, ale i dbam o wszelkie aspekty techniczne i montażowe oraz Twój budżet, aby nie generować dodatkowych kosztów, jeśli nie przynosi to zysku Twojej przestrzeni.

Motyw lameli we wnętrzu oraz dodający ciepła i uroku motyw drewna na panelach ściennych, to skrupulatnie zaplanowana konstrukcja, która nie tylko jest dekoracją, tworząc spójną stylistyczną opowieść tego wnętrza, ale i pełni elementy maskujące oraz konstrukcyjne.

Celowo podkreślamy znaczenie „motywu lameli”, gdyż te w zależności od swej funkcji mają różne parametry, aby zapewnić oprócz stylu, również bezpieczeństwo i wygodę użytkowania imitując lekkość dekoracji lameli.👍

Lamele skrywają tu naprawdę wiele. To im zawdzięczamy subtelne ukrycie różnic wymiarów modułów IKEA bez efektu przytłoczenia.

Płyty meblowe natomiast ukrywają za sobą kanał na przewody do telewizora, gdyż wprowadzenie go w ścianę nie było tu możliwe.

Dbam tu o każdy szczegół i wygodę.

Zwróćcie uwagę na włącznik światła montowany na lamelach. Zastosowanie tu natynkowej oprawy włącznika wyrównuje wymiary, przez co nie trzeba robić w nich dużego wycięcia, a samo korzystanie z niego jest dużo wygodniejsze.

Ogrom mojej wiedzy, doświadczenia, analiz i przeliczeń, sprawia, że wszystko jest idealnie dopasowane. Ze mną niemożliwe staje się możliwe!

W tym projekcie domu użyłam wielu sprytnych rozwiązań zarówno stylistycznych, funkcjonalnych, jak i konstrukcyjnych.

Mogłabym godzinami mówić o starannie zaplanowanej konstrukcji listew przysufitowych z nastrojowym oświetleniem LED, gresie na podłodze idealnie imitującej drewno, konglomeratowym blacie i jego własnościach, wielofunkcyjnym zlewozmywaku, czy oświetleniu które rozsunięcie razem ze strojem na święta.

Dlatego z pewnością powrócimy do tego projektowanego przez nas domu, aby pokazać Wam pozostaje wnętrza.

Tymczasem Ty również dzięki mojej kreatywności i projektowemu doświadczeniu, możesz mieć efektowne, funkcjonalne i odpowiadające Twoim potrzebom wnętrze w swoim budżecie!

Link do oferty projektowa wnętrz, cennika oraz listy ostatnich dostępnych terminów na rok 2024 i 2025 znajdziesz w komentarzu pod postem

Dla Ciebie również mogę stworzyć przestrzeń marzeń.
Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Zobacz całą galerię

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button