Projekty wnętrz

Szare jest piękne. Funkcjonalna łazienka

Ta piękna, szara łazienka kojarzy się z klasyką i funkcjonalnością na co dzień. Niech Was jednak nie zwiedzie jej prosty i oczywisty układ.

To dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu projektowemu byliśmy w stanie spełnić marzenie domowników o kabinie prysznicowej. Znaleźliśmy dla niej miejsce w długim i wąskim wnętrzu, zamiast zaplanowanej przez dewelopera małej wannie.

Gdybyśmy mogli na wizualizacjach oddać wszelkie trudności, jakie mieliśmy po drodze, żeby stworzyć taką łazienkę marzeń… Na przykład kwestie wymiarowe, ilość kombinacji, liczbę niełatwych decyzji, kompromisów i kreatywnych trików.

W rzeczywistości przesunęliśmy jedną ścianę w stronę sypialni, dobudowaliśmy co nieco, trochę żonglowaliśmy przyłączami i oto jest!

To łazienka skrojona na miarę potrzeb domowników, wyposażona w pralkę slim oraz sprytny model wpuszczanej w szafkę umywalki.  Zapewnia komfort użytkowania, a jednocześnie jest imitacją misy nakładanej.

Całość idealnie prezentuje się w wielkoformatowych płytkach, w połączeniu z niebanalnym odcieniem drewna i balansem czarnych i białych dodatków.

Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie, dom lub jego część – ale zawsze mądrze, funkcjonalne i stylowo, niezależnie gdzie mieszkasz.
Projektując wnętrza, najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia, preferencje i oczekiwania.
  

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button