Projekty wnętrz

Funkcjonalna i piękna szara łazienka

Funkcjonalna i piękna szara łazienka.
Niech Was jednak nie zwiedzie jej prosty i oczywisty funkcjonalny układ.
To dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu projektowemu byliśmy w stanie spełnić marzenie domowników o kabinie prysznicowej w długim wąskim wnętrzu, zamiast zaplanowanej przez dewelopera małej wannie.
Gdybyśmy mogli na wizualizacjach oddać wszelkie trudności funkcjonalne i wymiarowe, ilość kombinacji, liczbę podjętych trudnych decyzji, kompromisów i kreatywnych trików, aby stworzyć taką łazienkę marzeń.
W rzeczywistości przesunęliśmy jedną ścianę w stronę sypialni, dobudowaliśmy co nieco, trochę żonglowaliśmy przyłączami i oto jest!
Zjawiskowa łazienka skrojona na miarę potrzeb swoich domów, wyposażona w pralkę slim, oraz sprytny model wpuszczanej w szafkę umywalki zapewniającej komfort użytkowania z jednoczesną imitacją misy nakładanej.
Całość idealnie prezentuje się w zjawiskowych wielkoformatowych płytkach w połączeniu z niebanalnym odcieniem drewna i balansem czarnych i białych dodatków.
Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie, dom lub jego część – ale zawsze mądrze, funkcjonalne i stylowo, niezależnie gdzie na świecie mieszkasz.
Projektując wnętrza najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia, preferencję i oczekiwania.
  

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button