Projekty wnętrz

Czarne akcenty i zielone pastele [WIDEO]

Dziś zajrzymy do mieszkania Kamili i Łukasza. Nowoczesny styl tego wnętrza został podkreślony czarnymi akcentami, a jednocześnie otulony ciepłem naturalnych materiałów i pastelowych kolorów.

W tym projekcie dużym wyzwaniem było maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Ale w taki sposób, aby wnętrze pozostało jasne i nie przeciążone meblami. Stąd kolor zabudowy kuchennej spaja się z wnętrzem, a same fronty są akcentowane przez czarne uchwyty. Natomiast zabudowa wokół TV, według autorskiego projektu, jest cała przeszklona. Czarne szprosy tylko dodają jej charakteru.

Szarości, szkło i czernie są równoważone drewnem, zielenią i miękkością materiałów. To wszystko razem sprawia, że wnętrze oddaje klimat i styl swoich domowników, unikając prostego szufladkowania. Bo właśnie tak tworzymy wnętrza. Dla Was.

Zobacz krótką prezentację wideo:

Galeria projektu:

 

Chcesz urządzić ze mną swoje mieszkanie?
Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić

Twój świadomy projekt online
Twój świadomy projekt online

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkania. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Kliknij tu i zobacz Twój świadomy projekt!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Chyba jest jakiś powrót do zielonej kolorystyki, kiedyś często kojarzyła się z kolorystyką hotelową.

Aila

Mam podobnie wykończone swoje mieszkanie. Aczkolwiek więcej w nim zieleni, w formie pomalowanych na zielono ścian jak również roślin doniczkowych (które uwielbiam i nie wyobrażam sobie swojego mieszkania bez nich).

Inne kolory to neutralne:
biel
beż
drewno

Poza tym mam czarne akcenty, które stanowią kropkę nad i. Są widoczne ale jednoczesnie nie dominują w pomieszczneiu.Świetne są takie metalowe stoliki ala heksagon [ciach]

Last edited 2 lat temu by Filip Tchorek
Back to top button