Projekty wnętrzSypialnia

Uspokajająca sypialnia, dla miłośników melisy!

Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie lub dom niezależnie gdzie mieszkasz.
Tworzymy projekt na terenie całej Polski! Sprawdź „Twój Świadomy Projekt” 

Uspokajająca sypialnia z delikatnym akcentem boho.

Dzięki zamianie grzejnika na dekoracyjny powstała specjalnie zaprojektowana, konstrukcja skrzyniowa przy łóżku z unoszonym do góry blatem na podnośnikach meblowych, będąca schowkiem na sprzęt do ćwiczeń, podręcznym stolikiem nocnym oraz wypełnienie przestrzeni która jest zbyt mała, aby wejść z tej strony do łóżka.
Jednak większy model łóżka, dla domowników jest zdecydowanie tego wart!

Dodatkowo stiuningiwaliśmy istniejącą szafę wymieniając jej dwa fronty na ażurowe w motywie drewna, które idealnie łączące się z subtelnymi akcentami Boho posiadanych przez domowników.

W ciemnej ażurowej szafie ukryliśmy pralkę oraz suszarkę slim. Dzięki temu w 3.5m łazience znajdującej się tuż za ścianą zyskaliśmy odrobinę przestrzeni.

Swobodny dostęp do szafy ze sprzętem uzyskujemy dzięki przesuwanemu, lekkiemu stolikowi nocnemu na kółkach wyposażonemu oczywiście w hamulec do kółek, aby szklanka z wodą czy książka w nocy nie dojechała nam za daleko.

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HaniaO

Chciałam zrobić mieszkanie całe białe, ale ta zielona ściana tak się spodobała, że nie wiem czy nie zmienię koncepcji 🙂 planowałam też pierwotnie zrobić białe meble kuchenne ale nie wiem czy takie zielone fronty nie będą lepsze

Back to top button