Projekty wnętrzŁazienka

Łazienka w wyjątkowej odsłonie codziennej elegancji

Połączenie motywu marmuru z ciepłem miodowego dekoru drewna tworzy idealny duet elegancji i ciepła codzienności. Balans ciemno grafitowego i białego kamiennego motywu sprawia, że łazienka jest wyrazista, ale nie mroczna.

Podział kamienia nie jest tu przypadkowy. Jasny motyw marmuru subtelnie skrywa misje WC, pralkę oraz suszarkę natomiast czarne detale jak bateria bidetowa czy przycisk WC zdobią całość niczym biżuteria i jednocześnie subtelnie nawiązując do ciemnych detali sąsiadujących sprzętów.


Charakteru i wyjątkowego pazura dodaje łazience nieco przymrożony głębokim brązem odcień czerni na suficie, ścianie i drzwiach z ukrytą ościeżnicą.

Ten starannie dobrany odcień farby nie tylko uchroni nas przed efektem czarnej dziury, który występuje przy użyciu zbyt głębokiej czerni, ale i idealnie współgrają z gresem na podłodze.
Materiał na podłodze jest zbliżony do płytek ściennych, nadal kamienny jednak nieco inny.

To zabieg nie tylko stylistyczny rozbijający odrobinę elegancję tej łazienki na rzecz przytulności i naturalności, ale i podłoga jest tu inna między innymi ze względu na swoje właściwości i wyższą klasę antypoślizgową, która tak ważna jest w przypadku pryszniców bez brodzika.

Ten gres użyliśmy również w strefie wejściowej w przedpokoju. To subtelnie scala całą historię stylistyczną tego projektowanego przez nas mieszkania, ale i jest dbałością o budżet realizacji i dbaniu o brak nadwyżek materiałowych.

Dla Ciebie również mogę stworzyć przestrzeń marzeń. Zobacz, jak mogę Ci pomóc!

Dla Ciebie również mogę stworzyć przestrzeń marzeń.
Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Zobacz całą galerię

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button