Projekty wnętrz

Wyjątkowy gabinet pełen klasy, ciepła i elegancji

Klasyka form, detali i dodatków w tym wnętrzu została dopełniona subtelnymi i uspokajającymi odcieniami szarości, które królują na meblach i w roślinnym motywie tapety.

Ten zabieg jest idealny dla osób marzących o spokojnym, pełnym skupienia, monochromatycznym wnętrzu z jednoczesnym efektem „wow”, o którym trudno zapomnieć!

Otwarte formy regałów, to przemyślany kompromis łączący budżet i stylowe wnętrze z dużą ilością miejsca na książki.

Na uwagę zasługuje również LEDowe podświetlenie listwy przysufitowej, które zastosowaliśmy tylko na jednej ścianie. Ten zabieg idealnie sprawdzi się do gabinetu „nocnych marków” i nie tylko stylowo podkreśli zjawiskowy motyw dżungli, ale i uzupełni doświetlenie strefy pracy wraz z nieco bardziej funkcjonalną lampą biurkową.

Umożliwia to pracę późną nocą i niekorzystanie z głównego oświetlenia sufitowego bez efektu zaciemnionego pokoju, często budzącego niepokój.

Frywolności tej elegancji dodaje odrobinę wiszący, ratanowy kosz. Jego lekka wisząca konstrukcja pozwoliła nam na stworzenie w tym wnętrzu mini strefy relaksu przy jednoczesnej możliwości korzystanie z wszystkich regałów i szaf poprzez łatwe jego odchylenie.

Ty również dzięki mojej kreatywności i projektowemu doświadczeniu, możesz mieć efektowne, funkcjonalne i odpowiadające Twoim potrzebom wnętrze w swoim budżecie!

Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button