Projekty wnętrz

Z miłości do ciemnych barw

To wnętrze pełne wyrazu, które idealnie odzwierciedla potrzeby swoich domowników. Wyrazistość ciemnych faktur, motywów i kolorów, została zbilansowana roślinnością, która jest nieodzownym elementem przytulnych, ciepłych wnętrz. To dzięki niej możemy pozwolić sobie na bardzo ciemne kolory bez obawy przed mrocznym klimatem lub przeciążenie wnętrza.

Zobacz krótką wideo prezentację

W projekcie pojawiło się również wiele rozwiązań skrojonych na miarę oraz autorskich pomysłów stworzonych specjalnie dla domowników tego niezwykłego wnętrza. Zadbaliśmy tu także o jakość materiałów i ich funkcjonalność.

Na podłodze mamy naturalnie imitujący drewno gres, który na potrzeby domowników znalazł się w całym mieszkaniu oraz spiek kwarcowy w kuchni, z którego został wykonany blat z zintegrowany w nim zlewozmywakiem i opiekaczem.

Nie zapominajmy także o baterii podokiennej umożliwiającej swobodne otwarcie okna w kuchni oraz niewidocznej na pierwszy rzut oka organizacji w szafkach kuchennych, jak systemy do szafek narożnych LeMans, szuflady cokołowe i pogłębiane o cokół, segregator odpadów w szafce zalewowej czy wysokie cargo obok piekarnika.

Ty również możesz urządzić z naszą pomocą swoje mieszkanie w stylu, który pomożemy Ci odkryć i który współgra z Tobą!

Zobacz galerię projektu

Chcesz urządzić ze mną swoje mieszkanie?
Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić

Twój świadomy projekt online
Twój świadomy projekt online

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkanka. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Kliknij tu i zobacz Twój świadomy projekt!

 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Miałam już zielono w domu, wyleczyłam się z tego koloru. Na krótką metę fajnie, ale potem zaczyna ten kolor przytłaczać.

Back to top button