PodcastRemont

7 Grzechów Remontu [Podcast T1M-05]

Podcast o wnętrzach, Twoje Pierwsze Mieszkanie, odcinek piąty: 7 Grzechów Remontu [Podcast T1M-05]!

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Słuchaj, tak jak lubisz!

7 Grzechów Remontu [Podcast T1M-05]

W tym odcinku rozmawiamy o najczęstszych małych błędach, które popełniamy w trakcie remontu, a które potrafią się na nas bardzo zemścić. Podpowiadamy, na co w szczególności zwrócić uwagę, jaką wybrać kolejność planowania i dlaczego pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy!

Ten odcinek jest rozwinięciem wpisu:

Z tego podcastu dowiesz się:

  • Jak szukać i tworzyć wspólną wizję
  • Dlaczego reguła od ogółu do szczegółu jest tak ważna
  • Po co Ci kosztorys i dlaczego jest tak drogo
  • Czego nie robić przy współpracy z ekipą remontową
  • Jak się nie dać zwieść emocjom
  • Co robić, gdy projekt się znudził
  • Dlaczego grupy wnętrzarskie szkodzą

Inne odcinki podcastu:

Czeka Cię remont? Przygotuj się z Nami!

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli. Prywatnie poszukiwacz adrenaliny w nietypowych sportach i przekraczaniu własnych granic.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek

Podczas remontu trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, jak na przykład odpowiednia wentylacja pomieszczeń. Bez tego z czasem możemy mieć problemy z wilgocią, która w nadmiarze będzie powodować u nas pleśnie i grzyby.

Kasia

Ajj te remonty o rety! 😀 nie lubię ich robić niestety problem zazwyczaj tkwi w tym, że jest straszny bałagan i sporo kasy leci na remont. Co ważne, ja ostatnio jeszcze chciałam odnowić balustradę, nawet kupiłam krążek ścierny 230 mm ale cóż nie zdążyłam, ogarnę to chyba na wiosnę 😀

magda

Ojj skąd ja to znam, mieszkanie naprawdę to jest tez skarbonka bez dna zwłaszcza jak się starsze, nie od dewelopera. ja jeszcze lubię kupować dodatki do mieszkania i zainwestowałam własnie w zegary ścienne różne kształty. Teraz mieszkanie zdecydowanie lepiej się prezentuje.

Mariola

Remont remontem chętnie go zrobię, tylko czasu nie mam 😀 na razie szef mi kazał zorganizować pojemniki na odpady medyczne więc jak widać mam co robić i jest co robić.

Michał

Na pewno podczas pierwszego remontu powinniśmy z głową dobrać odpowiednią chemię budowlaną, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Bardzo fajny i pomocny wpis.

Ludwika

świetne porady!

Kinga F

Jak to bywa w każdej sferze życia… najpierw popełniamy błędy, żeby uczyć się na ich podstawie i stawać się mistrzami w jakiejś dziedzinie. Z remontem jest to samo. Za drugim razem już wiemy co i jak zaplanować 🙂

Limameble Kuchnia wrocław

Uważam, że warto było tutaj wspomnieć o dobrych meblach. Bo to i one zbogacają nasze pomieszczenia i warto tutaj z pomysłem je realizować.

MariaD

Super podcast. Faktycznie, kosztorys to pierwszorzędna sprawa, która często zostaje pomijana przy planowaniu remontu. Dobrze, że poruszyłeś również tą kwestię. Dzięki niemu można wiele zaoszczędzić. Przy projekcie kuchni jest ważne również to, żeby była funkcjonalna.

LidiaP

Ja z kolei, podczas remontu, szczególną uwagę zwracam na planowanie wystroju. Dzięki temu obliczam kosztorys i nie muszę zatrudniać projektanta wnętrz. Przyznam jednak, że jestem wielką fanką nowoczesnych obrazów do salonu, więc zwykle przekraczam ten budżet właśnie kupując ich więcej, niż powinnam. Pozdrawiam! 😀

Back to top button