PodcastRemont

7 Grzechów Remontu [Podcast T1M-05]

Podcast o wnętrzach, Twoje Pierwsze Mieszkanie, odcinek piąty: 7 Grzechów Remontu [Podcast T1M-05]!

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Słuchaj, tak jak lubisz!

7 Grzechów Remontu [Podcast T1M-05]

W tym odcinku rozmawiamy o najczęstszych małych błędach, które popełniamy w trakcie remontu, a które potrafią się na nas bardzo zemścić. Podpowiadamy, na co w szczególności zwrócić uwagę, jaką wybrać kolejność planowania i dlaczego pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy!

Ten odcinek jest rozwinięciem wpisu:

Z tego podcastu dowiesz się:

  • Jak szukać i tworzyć wspólną wizję
  • Dlaczego reguła od ogółu do szczegółu jest tak ważna
  • Po co Ci kosztorys i dlaczego jest tak drogo
  • Czego nie robić przy współpracy z ekipą remontową
  • Jak się nie dać zwieść emocjom
  • Co robić, gdy projekt się znudził
  • Dlaczego grupy wnętrzarskie szkodzą

Inne odcinki podcastu:

Czeka Cię remont? Przygotuj się z Nami!

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli. Prywatnie poszukiwacz adrenaliny w nietypowych sportach i przekraczaniu własnych granic.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek

Podczas remontu trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, jak na przykład odpowiednia wentylacja pomieszczeń. Bez tego z czasem możemy mieć problemy z wilgocią, która w nadmiarze będzie powodować u nas pleśnie i grzyby.

Kasia

Ajj te remonty o rety! 😀 nie lubię ich robić niestety problem zazwyczaj tkwi w tym, że jest straszny bałagan i sporo kasy leci na remont. Co ważne, ja ostatnio jeszcze chciałam odnowić balustradę, nawet kupiłam krążek ścierny 230 mm ale cóż nie zdążyłam, ogarnę to chyba na wiosnę 😀

magda

Ojj skąd ja to znam, mieszkanie naprawdę to jest tez skarbonka bez dna zwłaszcza jak się starsze, nie od dewelopera. ja jeszcze lubię kupować dodatki do mieszkania i zainwestowałam własnie w zegary ścienne różne kształty. Teraz mieszkanie zdecydowanie lepiej się prezentuje.

Mariola

Remont remontem chętnie go zrobię, tylko czasu nie mam 😀 na razie szef mi kazał zorganizować pojemniki na odpady medyczne więc jak widać mam co robić i jest co robić.

Michał

Na pewno podczas pierwszego remontu powinniśmy z głową dobrać odpowiednią chemię budowlaną, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Bardzo fajny i pomocny wpis.

Ludwika

świetne porady!

Kinga F

Jak to bywa w każdej sferze życia… najpierw popełniamy błędy, żeby uczyć się na ich podstawie i stawać się mistrzami w jakiejś dziedzinie. Z remontem jest to samo. Za drugim razem już wiemy co i jak zaplanować 🙂

Limameble Kuchnia wrocław

Uważam, że warto było tutaj wspomnieć o dobrych meblach. Bo to i one zbogacają nasze pomieszczenia i warto tutaj z pomysłem je realizować.

Back to top button