Projekty wnętrzKuchniaSalon

Wyjątkowy 100-metrowy domu w Warszawie

Dziś opowiemy Wam o zjawiskowym klimacie salon z jadalnią , tego projektowanego przez nas domu, pełnego równowagi, ciepła spokoju i harmonii natury.

Naturalność i przytulna surowość materiałów drewna została tu podkreślona ich oryginalną formą i fakturą.

Wyrazistości dodają zdecydowane czarne elementy przeplatające się z geometrycznymi wzorami oraz finezją motywów roślinnych, których subtelne nawiązanie znajdziecie w dalszej części domu.

Zadbaliśmy tu nie tylko o styl, ale i funkcjonalność.

Zwróćcie uwagę na aranżację wokół kominka, czyli jednego z bohaterów tego salonu.

Zastosowanie wokół kominka stylistycznie naturalnego, ziemistego gresu ma tu praktyczne wytłumaczenie.

Dzięki temu podczas rozpalania w kominku, rozżarzony kawałek lub iskra, upadnie na gres i nie wypali w tej pięknej drewnianej podłodze dziury czy nie wznieci pożaru.

Pamiętajcie, że przestrzeń 60 -90cmprzy komina powinna być bezpieczna do rzeczy/mebli łatwopalnych.

Starannie planujemy stylistykę tak, aby połączyć z nią bezpieczeństwo i funkcjonalność rozwiązań. To właśnie dlatego przy boku okna nie powiewa zwiewna łatwopalna firanka, a pomimo tego styl całości został tak zaplanowany, by jej brak był w pełni naturalny i spójny.

Uroku nowoczesnej formie kominka dodaje szafka na wino z frontem z hartowanego szkła, a całość uzupełnia urok drewnianych lamp, geometrycznych paneli dekoracyjny za telewizorem i roślinnych motywów.

Zwrocie również uwagę, że zjawiskowa kuchnie.

Na tę wyjątkową perełkę, którą opracowałam w meblowym szczególe poprzez indywidualny projekt mebli na zamówienie z pełną specyfikację materiałów z pewnością poświęcimy osobny wpis.

Ilość niecodziennych i kreatywnych rozwiązań, które ukrywają się w tej, tylko z pozoru wzorowej w formie kuchni z pewnością da Wam wiele inspiracji i wiedzy dotyczącej projektowania mebli dla siebie lub Inwestorów.

Mieszkania na sprzedaż oferuje portal GetHome.pl, gdzie znaleźć można nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. (link sponsorowany)

Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dekorator wnętrz Kraków

Zaprojektowanie takiego domu to nie lada wyzwanie. Trzeba tutaj wziąć pod uwagę wiele aspektów. Uważam jednak, że projekt jest naprawdę udany. Z jednej strony jest przytulnie, z drugiej strony jest nowocześnie.

Wiele ponadczasowych rozwiązań, które w przeciągu wielu lat nie wyjdą z mody.

okleina na okno

Ekstra. Ja też ostatnio przeglądam różne inspiracje na temat aranżacji mieszkania, ponieważ chciałabym by jednak wszystko było tutaj dopięte na ostatni guzik

Back to top button