Projekty wnętrz

Salon pełen industrialnych akcentów i kolorowych dekoracji

W tym salonie żywe kolory dekoracji i plakatów przeplatają się z industrialnymi akcentami wnętrza. Pokazujemy jedną z koncepcji mieszkania na warszawskiej Woli. Tworzy ona wyjątkowe połączenie mocnego charakteru i delikatności.

 

Z wielką troską zadbaliśmy o potrzeby oraz wygodę wypoczynku każdego z domowników, w tym aż trzech uroczych kotów. Zwróćcie uwagę na starannie rozplanowane półki dla kotów. Ich rozstaw na ścianie ułatwia zwierzakom szaleńczą, ale i bezpieczną zabawę.

Strefa niewielkiej jadalni otoczona jest funkcjonalnymi i stylistycznie lekkimi szufladami. Dzięki temu mamy ogrom miejsca do przechowywania, bez meblowego przytłoczenia wnętrza.

Połączenie kolorystyczne blatu biurka z obramowaniem szafki TV sprawia, że miejsce do pracy idealnie łączy się ze strefa salonową.

Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie lub dom, niezależnie gdzie mieszkasz.
Tworzymy projekty na terenie całej Polski!
 
Sprawdź naszą wiedzę w artykułach, zobacz nasze filmy i posłuchaj podcastów!
 
Jesteśmy nie tylko twórcami i projektantami wnętrz, ale również edukatorami, którzy uczą poprzez praktykę w naszej Akademii T1M!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button