Projekty wnętrzSalon

Przytulna i wyrazista stylistyka domu na Śląsku

Przytulna i wyrazista jednocześnie stylistyka domu pod Tychami.

Przytulna i jednocześnie wyrazista realizacja domu pod Tychami. W dodatku bardzo efektowna, co widać w galerii poniżej. Przykłady – wiszący kosz i biokominek jako gwiazdy tego wnętrza.

Na uwagę zasługują także dekoracyjne belki, które podkreślają wyjątkowość tej aranżacji. Co ciekawe, tylko dwie z nich pełnią funkcje nośne, pozostałe to dekoracja w starannie zaplanowanym rozstawie, ukryć za nimi złożony ekran rzutnika i karnisz. Co więcej, można też poprowadzić w nich oświetlenie, a nawet wentylację okapu kuchennego.

Całość aranżacji wypełnia ogrom wielofunkcyjnych rozwiązań.
Wiszący kosz, który latem z powodzeniem można umieścić w ogrodzie, czy trójstronny biokominek jako centrum domu w mroźne, zimowe wieczory. Ponadto rozkładany i duży stół, który pozwala na pełne radości rodzinne spotkania.

Nie zabrakło także miejsca na hobby domowników. Podświetlana mapa świata oraz motywy górskie wypełniają wnętrze i nadają mu indywidualnego charakteru.

Kuchnia, jak i inne wnętrza domu, również zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wyjątkowość zastosowanych tam rozwiązań i systemów sprawia, że całość konstrukcji to techniczna poezja wyższych lotów.

W wysokiej zabudowie ukryliśmy nie tylko wysuwane cargo. Dzięki starannie opracowanej konstrukcji i odpowiednio dobranemu systemowi drzwi przesuwno-łamanych sprytnie ukryliśmy wejście do spiżarni.

Więcej o tej wyjątkowej kuchni możecie dowiedzieć się z naszej publikacji: Kuchnia wypakowana funkcjonalnością i stylem!

Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie lub dom, niezależnie gdzie mieszkasz.
Tworzymy projekty na terenie całej Polski! Sprawdź „Twój Świadomy Projekt” 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button