KuchniaProjekty wnętrz

Kuchnia wypakowana funkcjonalnością i stylem!

Przytulna i szaleńczo funkcjonalna realizacja kuchni domu na Śląsku.
Kuchnia, jak i inne wnętrza tego domu zostały dopracowane w najdrobniejszych szczególe, a wyjątkowość zastosowanych tam rozwiązań i systemów sprawia, że całość konstrukcji, to techniczna poezja wyższych lotów.
Na uwagę zasługują dekoracyjne belki, które podkreślają wyjątkowość tej aranżacja.
Co ciekawe tylko dwie z nich pełnią funkcje nośne, pozostałe to dekoracja w starannie rozplanowanym rozstawie, tak aby ukryć za nimi złożony ekran rzutnika i karnisz oraz poprowadzić w nich oświetlenie, a nawet wentylację okapu kuchennego.
W wysokiej zabudowie przy lodówce ukryliśmy nie tylko wysuwane cargo, ale dziennik starannie opracowanej konstrukcji odpowiednio dobranemu systemowi drzwi przesuwano łamanych, sprytnie ukryliśmy wejście do spiżarni.
Zaangażowaliśmy także posiadaną przez domowników mikrofalę wolnostojącą, stylowe półki na wino, oliwy czy oleje oraz opracowany sprytny system szafki tuż nad blatem z frontem HL dający nam łatwo dostępną przestrzeń z miejsce na chlebak.
Pod oknem naszą uwagę przyciąga duży zlew z dedykowanym systemem organizacji wraz ze specjalną baterią podokienną umożliwiająca nam swobodne otwieranie okna. Tuż pod zlewem mamy pojemną szafkę wyposażona w pojemy segregator odpadów oraz organizację na chemie do sprzątania.
Zwróćcie również uwagę na wyspę kuchenną łączącą kuchnie z salonem.
Jej przód (od strony kuchni), jak i tył (od strony salonu) wpakowany jest szufladami, w tym konstrukcją wykorzystującą ich wspólna przestrzeń narożną, na głęboką szufladę, która pomieści nam drukarkę, a w niższej szufladzie znajdzie się również miejsce na laptopa wraz z organiarzem umożliwiającym w wysuwanej szufladzie umieszczenie gniazd elektrycznych.
Tymczasem Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie lub dom, niezależnie gdzie mieszkasz.
Tworzymy projekt na terenie całej Polski! Sprawdź „Twój Świadomy Projekt” 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HaniaO

Niedawno urządzałam niewielkie mieszkanie. Najgorzej było z kuchnią – nie chciałam wydawać majątku na jakieś nowoczesne przesuwne czy obrotowe rozwiązania ponieważ mieszkanie miało iść do wynajmowania. Swoją kuchnię zrobiłam w Świdnicy w Studio Mebel Styl. Udało się jakoś pogodzić finanse, małą powierzchnię i funkcjonalność 🙂

MichałJ

Świetny projekt! Patrząc na te szafki i blaty, mam wrażenie, że to taka kuchnia w stylu śródziemnomorskim. Bardzo mi się podoba, lubię ład i porządek 🙂

Natalia

Wiele osób w Polsce zapomina, ze mamy tutaj świetne manufaktury, w których produkowane są dekoracje oraz akcesoria kuchenne najwyższej jakości oraz na lata. Piszę tutaj na przykład o ceramice Bolesławieckiej: https://andyceramika.pl/
Taką ceramikę z Bolesławca można przejrzeć sobie na przykład tutaj. Nigdy nie wychodzi z mody, a wręcz z czasem zyskuje na wartości.

Back to top button