Projekty wnętrz

Niezwykle funkcjonalna szafa

W tej stylistycznie lekkiej i funkcjonalnej szafie znalazło się mnóstwo miejsca do przechowywania. Zarówno na ubrania, zapasy, są szuflady na buty i składana deska do prasowania.

Szafa została zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Przede wszystkim zadbaliśmy o odsunięcie frontów od lamp na suficie. To konieczny zabieg, żeby drzwi nie zahaczały o oświetlenie.

Ponadto dokładne pomiary niezbędne są przy systemie wysuwanej deski do prasowania. Ważne, żeby wysuwała się nam za, a nie na kanapę.

Wisienką na torcie jest zastosowanie zawiasów, pozwalających otworzyć front szafy na 180°. Kolejny hit to ukryte w szafie minibiuro.

Fronty są spójne z tymi w części kuchennej. Tu podkreślone przez subtelne, ale funkcjonalne, czarne uchwyty nabijane. Wraz z blatem w ciepłym odcieniu drewna idealnie łączą się z pozostałymi detalami tego mieszkania.

Kliknij i zobacz, jak mogę Ci pomóc. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button