Projekty wnętrz

Oblicza ciepłych kolorów

Współpraca przy projekcie części mieszkania dla Kasi i jej najbliższych była wielką przyjemnością. Kasia miała sprecyzowane potrzeby, ale była również otwarta na nowe pomysły i sugestie. Do tego niesamowicie zaangażowana w projekt – pilnie wypełniała każde zadanie.

Oblicza ciepłych kolorów

Nie wiem, czy wiecie, ale współpracując z nami otrzymujecie też listę zadań do zrealizowania. Dzięki temu aktywnie uczestniczycie w powstawaniu Waszego wymarzonego mieszkania!

Zakres projektu obejmował projekt salonu z kuchnią oraz łazienkę. Aczkolwiek oddanie mieszkania jest planowane na kwiecień 2022 roku, więc zapewne do niego jeszcze wrócimy. Tymczasem zajęliśmy się najtrudniejszymi wnętrzami, które mają największy wpływ na całe mieszkanie.

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni na kuchnię i wygodny salon z częścią jadalnianą stanowią często nie lada wyzwanie. Co ciekawe, sama zabudowa kuchenna pochłonęło lwią część prac, ponieważ na potrzeby projektu powstało aż 5 wersji różnych układów kuchni! Jednak nie była to praca daremna, a ostateczny układ daje nam pewność, że najlepiej spełnia potrzeby Kasi.

Zajrzyjmy jeszcze do łazienki, która jest jednocześnie elegancka i niesamowicie przytulna. Dzięki połączeniu faktury drewna i wielkoformatowego gresu z motywem marmuru – jego struktura nie jest zbyt intensywna, a dekor kamienia nie przytłacza. To wszystko tworzy zjawiskowy i bardzo spójny nastrój całego wnętrza.

Ale nie samym stylem człowiek żyje, więc i tu zachowaliśmy funkcjonalny układ wnętrza z kabiną walk-in oraz schowaliśmy pralkę i suszarkę w ukrytej zabudowie meblowej.

Chcesz urządzić z nami mieszkanie? Zobacz ❤️Twój Świadomy Projekt! 

Potrzebujesz indywidualnej pomocy przy urządzaniu?

Zapisz się na nasz Kurs Urządzania Wnętrz🤓
Zobacz nasze Konsultacje Wnętrz Online! 
Jeśli potrzebujesz pomocy przy kuchni –  Projekt Kuchni IKEA Online!
A może chcesz urządzić całe mieszkanie – ❤️Twój Świadomy Projekt! 
Zobacz naszego E-booka o kolorach we wnętrzu – Kolory Twojego Wnętrza E-Book!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Victoria

Ten projekt jest naprawdę fajny. Chce się nim zainspirować.

Karolina_S

Ale fajny projekt. Jestem ciekawa, jak wyglądają dzisiejsze mieszkania Poznań posiada bardzo bogatą ofertę pod kątem designu, a sama się rozglądam za czymś do kupna. Do tej pory korzystałam z jednej agencji i raczej zdania nie zmienię.
[ciach!]

Domni

Kuchnia często bywa sercem domu, miejscem wielu interakcji, więc poświęcenie dodatkowego czasu na dopieszczenie projektu, właśnie pod tym kątem, z pewnością nie pójdzie na marne, w perspektywie wielu lat 😀

Aleksandra

Pokażcie potem jak wyszło w realu

Kasia

Super ta kuchnia, podoba mi się włączenie w nią tych „surowych” cegieł, które wbrew pozorom mega ocieplają ją wizualnie. Słowem – genialnie 🙂

Back to top button