Projekty wnętrz

Stylowe zamieszanie

Dla Magdy miałam przyjemność projektować salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Gdybyśmy mieli krótko opisać ten projekt – to wnętrze to cała Magda! Odważna, pełna energii podróżniczka, która kocha śródziemnomorskie klimaty i wszystkie odcienie niebieskiego. A przede wszystkim nie obawia się zamieszać wzorem i kolorem!

 

Jednak nie tylko stylistyka tego wnętrza jest niecodzienna. W kuchni i salonie widzimy meble IKEA, ale po modyfikacjach są odpowiednio wysokie i dostosowane do wzrostu ich przyszłej użytkowniczki. Sama zabudowa płynnie przechodzi z kuchni do salonu, bawiąc się konwencją i mieszając style.

Ten projekt jest też świetnym przykładem, jak na nowo możemy odkrywać meble oraz sposoby ich łączenia, gdyż ich świadome stosowanie pozwala łamać stereotypowe bariery. Bo w końcu – czy ktoś by powiedział, że wszystko tu jest z IKEA?

Chcesz urządzić ze mną swoje mieszkanie?
Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić!

Twój świadomy projekt online
Twój świadomy projekt online

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkania. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Kliknij tu i zobacz Twój świadomy projekt!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Niby mało miejsca, a jednak funkcjonalnie.

InoRenata

Ale piękny design! Szanuję waszą pracę! Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć podobny efekt, ale zwrócę uwagę na to, jak wyglądają grzejniki Toruń jest miejscowością, w której pracują sprawdzeni ludzie i wiem, że instalacja urządzeń pójdzie po mojej myśli.

Back to top button