Dla ProjektantówFilmyNa Żywo!Podcast

Jak zostać projektantką wnętrz? [Na żywo] – Kawa w Twoim Pierwszym Mieszkaniu odc. 03

Jak zostać projektantką wnętrz? Wiele osób, które pasjonują się wnętrzami i chciałby uczynić z tej pasji pracę, zadaje sobie to pytanie. Czy można zostać odnoszącą sukcesy projektantką wnętrz po kursie? Dziś poznacie dwie wspaniałe projektantki wnętrz, które ukończyły z wyróżnieniem, nie jakiś tam kurs, ale pierwszy w Polsce Bootcamp projektowania wnętrz, czyli 4 miesięczne najbardziej intensywne szkolenie, jakie możecie sobie wyobrazić!

Zobacz nagranie na żywo:

Lub posłuchaj w formie podcastu

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Słuchaj tak, jak lubisz!


Nasi goście

Sylwia Grajewska – Pracowania Detale

Cześć, nazywam się Sylwia Grajewska i jestem projektantką wnętrz.

Z natury jestem perfekcjonistką i zwracam dużą uwagę na detale- stąd nazwa mojej pracowni.

W projektowaniu największą satysfakcją jest dla mnie zadowolenie inwestorów, którzy patrząc na proponowany przeze mnie projekt widzą swój wymarzony dom.

W moich projektach kieruję się ideą, że dom powinien być przestrzenią funkcjonalną, która pomaga redukować stres i daje poczucie ciepła i bezpieczeństwa, natomiast lokale usługowe powinny wyróżniać się na tle innych i tworzyć klimat zachęcający do ponownej wizyty. 

Katarzyna Ptasznik

Cześć tu Kasia, projektant wnętrz.

Wyobraźnię przestrzenną, znajomość konstrukcji oraz wykonawstwa zapewnia mi mój zawód, Inżyniera. Pracę na budowie przy dużych realizacjach, z doświadczeniem w wykończeniach wnętrz, wykonuję od 6 lat. 

Jestem kobietą pełną determinacji, dążenia do celu, pracowitości, ale przede wszystkim, w tym wszystkim stawiam na człowieka, na komunikację.

To relacje międzyludzkie są dla mnie fundamentem komunikacji oraz podstawą funkcjonowania. 

Lubię harmonię, planowanie oraz racjonalne podejście, jednak nic nie jest tylko białe i czarne. Czasami należy lekko iść z prądem, żeby dojść do wyznaczonego miejsca.

Mówię nie schematom i snobizmowi, a moje główne życiowe wartości to wiara i rodzina.

Pierwszy w Polsce Bootcamp projektowania wnętrz

Najlepszym i najszybszym sposobem na opanowanie nowych umiejętności jest ich praktyczne wykorzystanie. Tak powstał najbardziej efektywny program nauki projektowania wnętrz w Polsce!

W trakcie 15 tygodni szkolenia wykonasz ponad 20 projektów różnych wnętrz, stworzysz swoją markę osobistą i zbudujesz ofertę usług. Po skończonym Bootcampie będziesz mieć wszystko, by zacząć zawodową pracę jako profesjonalny projektant wnętrz.


Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button