Dla ProjektantówFilmy

Zmywarka – po której stronie zlewu?

Dzięki gościnności IKEA wyjaśniamy, skąd się biorą zasady aranżacji wnętrz, na przykładzie zalecanego ustawienia zmywarki względem zlewu. Pamiętajcie jednak, że zasady są dla nas, a nie my dla zasad!

Zmywarka – po której stronie zlewu?

Czyli skąd się biorą zasady i po której stronie powinna być zmywarka. Zobaczcie, dlaczego!

 

❤️Poznaj nasze kursy oraz zobacz, jak pracujemy

Zapisz się na nasz Kurs Urządzania Wnętrz🤓
A może chcesz urządzić całe mieszkanie – ❤️Twój Świadomy Projekt! 
Zobacz nasze Konsultacje Wnętrz Online! 
Jeśli potrzebujesz pomocy przy kuchni – Projekt Kuchni IKEA Online!
Zobacz naszego e-booka o kolorach we wnętrzu – Kolory Twojego Wnętrza E-Book!

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli, kardiochirurg wnętrz, czyli specjalista od kuchni, które są sercem każdego domu!

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MartaK

Niedawno w końcu zdecydowałam się na zakup zmywarki! Długo odwlekałam ten wydatek, ale teraz jestem szczęśliwa, że się na niego zdecydowałam. Zmywarka naprawdę potrafi zaoszczędzić mi dużo czasu. Przed jej zakupem też miałam takie dylematy, gdzie ona tak właściwie powinna się znaleźć. Wtedy pomógł mi doradca w sklepie, ale bardzo dobrze, że takie materiały wyjaśniające są ogólnodostępne. 🙂

LenaC

Tych zasad jest tyle, że faktycznie trudno jest się z tym wszystkim połapać i je razem wszystkie wziąć pod uwagę! Podoba mi się Wasze zdrowe podejście do tematu, czyli „zasady są dla nas, a nie my dla zasad”. 🙂 Zakup zmywarki mam już za sobą, teraz tylko jej montaż… Może nie spełni on właśnie tych wszystkich zasad, ale wiem, że rozwiązanie, które znalazłam i tak będzie zadowalające. A to dla mnie najważniejsze!

Back to top button