Dla ProjektantówFilmy

Bezpłatne warsztaty z projektowania wnętrz dla Wszystkich!

Uważamy, że nie ma lepszego sposobu na naukę niż praktyka. Co więcej, w kontekście pracy projektanta wnętrz najlepiej uczyć się przez symulację prawdziwej pracy. Tak właśnie zrodziły się pierwsze w Polsce, bezpłatne warsztaty z projektowania wnętrz dla nie-projektantów!

Zobacz bezpłatne warsztaty z projektowania wnętrz

Chcesz wziąć udział w następnej edycji warsztatów z projektowania wnętrz? Zapisz się!

.

Bezpłatne warsztaty z projektowania wnętrz – założenia

Osoby, które przystąpił do warsztatów projektowania wnętrz, otrzymały od nas plan wnętrza i wytyczne do projektu, dzięki czemu mogli sprawdzić się w symulacji pracy projektanta wnętrz.

Co istotne, każda osoba otrzymała dokładnie takie same wytyczny i taki sam plan wnętrza.

Każdy osoba, która przesłała swój projekt otrzymała od nas informacje zwrotne. Natomiast wybrane projekty omówiliśmy w trakcie warsztatów na żywo., które możesz obejrzeć powyżej.

Czy muszę wykonać projekt?

Nie, aby uczestniczyć w warsztatach nie musisz wykonać ćwiczenia i nam go przesyłać. Niemniej warto wziąć aktywny udział, ponieważ wtedy nauczysz się najwięcej. 

Natomiast możesz wziąć udział w warsztatach online i po prostu zobaczyć jak inni Uczestnicy sobie poradzili z tym zadaniem

Ćwiczenia projektowe: salon

Wytyczne do projektu

Podstawowe informacje:

– Wzrost domowników: Kasia 170cm, Tomek 184cm 
– Mieszkanie na 7 piętrze, wysokość wnętrza 2800mm 
– Salon jest obok zamkniętej kuchni 
– Okna wychodzą na południe 
– Myślimy o drewnianej podłodze, ale co do koloru, czy układu to nie mamy pomysłu w ogóle, więc liczymy na podpowiedź
– TV 60 cali 

Główne potrzeby:

Lubimy organizować wieczorki filmowe ze znajomymi, dlatego fajnie jakby kanapa była duża i miękka. Może narożna, ale nie jesteśmy pewni, czy się sprawdzi. 

Stół do wspólnych spotkań rodzinnych to dla nas ważna rzecz. W kuchni nie ma miejsca na stół. 

Tomek to miłośnik fotografii i chcemy mieć miejsca na jego autorskie, czarno-białe zdjęcia 

Kasia tworzy biżuterię i lubi wszelkie DIY.  Chciałbym mieć ukryte miejsce, gdzie mogłabym się oddawać mojej pasji, ale gdy tylko przyjdą znajomi jakość szybko ukryć, bez konieczności odkładania wszystkiego na miejsce. 

Dodatkowe miejsce do przechowywanie zawsze mile widziane, ale żeby nie zagracić i żeby nie było meblościanki jak u babci. 

Informacje ogólne od Inwestorów

Tomek jest miłośnikiem stylu loftowego, a jak kocham boho i wszystkie DIY więc trzeba jakoś to połączyć.
Ogólnie chcemy, żeby było przytulnie i naturalnie, ale nie nudno. Mam alergię na zielony kolor więc na pewno bez zielonego.
Podobają nam się ciemne kolory i motywy drewna, ale raczej nie czarny na ścianach. Białe lub neutralnie czarne meble też są ok.

Lubimy oglądać filmy również ze znajomymi, a ponieważ mamy nieregulowany czas pracy, to zdarza nam się zaczynać seanse jeszcze przed obiadem, a mieszkaniem mamy od południa więc trzeba pomyśleć o oknach. Nie chcemy firanek, ale zasłony są OK. Podobają nam się drewniane żaluzje lub shuttersy, ale nie wiemy, czy do naszego stylu się sprawdzą.

Na moje materiały nie potrzebuje dużo miejsca, ale chciałbym, aby było to uporządkowane i miało swoje miejsce. Teraz robię to przy stole jadalnianym i za każdym razem muszę wszystko wyciągać, chować i coś mi przy tym się gubi.

Chcę, aby wszystko miało swoje miejsce i żebym mogła zostawić nawet rozgrzebaną pracę na stoliku, ale łatwo to jakoś schować i później dokończyć.

Tomek miał ostatnio wernisaż swoich fotografii (wykonuje akty). Wyróżnionych było ponad 40 fotografii, ale to przesada, aby wszystko było w salonie 😉 Tomek chce, aby kilka najciekawszych prac znalazło się w salonie. Fotografie są w formacie A3.
Uwielbiam pracę Tomka, ale nie chcę, aby zdjęcia były jego główną ozdobą. Może jakoś lekko je ukryć?

Zobacz również

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli, kardiochirurg wnętrz, czyli specjalista od kuchni, które są sercem każdego domu!

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button