Projekty wnętrz

Kuchnia skrojona na miarę potrzeb!

Kuchnia jak i inne wnętrza tego domu zostały dopracowane w najdrobniejszych szczególe, a wyjątkowość zastosowanych tam rozwiązań i systemów sprawia, że całość konstrukcji, to techniczna poezja wyższych lotów.
Na uwagę zasługują dekoracyjne belki, które podkreślają wyjątkowość tej aranżacja.
Co ciekawe tylko dwie z nich pełnią funkcje nośne, pozostałe to dekoracja w starannie rozplanowanym rozstawie, tak aby ukryć za nimi złożony ekran rzutnika i karnisz oraz poprowadzić w nich oświetlenie, a nawet wentylację okapu kuchennego.
Dekoracyjne donice z roślinnością i ziołami zwieszone na cielistych lamelach, dodają nie tylko lekkości ale i umożliwiają dowolne rozsuniecie donic na ścianie.
W wysokiej zabudowie przy lodówce ukryliśmy nie tylko wysuwane cargo ale dziennik starannie opracowanej konstrukcji odpowiednio dobranemu systemowi drzwi przesuwano-łamanych sprytnie ukryliśmy wejście do spiżarni.
Zaaranżowaliśmy także posiadaną przez domowników mikrofalę wolnostojącą, stylowe półki na wino, oliwy czy oleje oraz opracowany sprytny system szafki tuż nad blatem z frontem HL dający nam łatwo dostępną przestrzeń z miejsce na chlebak.
Pod oknem naszą uwagę przyciąga duża wysuwana szafa pod zlewozmywakiem wyposażona w pojemy segregator odpadów, pozwalająca na pełną segregację odpadów oraz bateria podokienna umożlwiająca nam swobodne otwieranie okna.
Zwróćcie również uwagę na wyspę kuchenną łączącą kuchnie z salonem. Jej przód (od strony kuchni) jak i tył (od strony salonu) wpakowany jest szufladami, w tym konstrukcją wykorzystującą ich wspólna przestrzeń narożną, na głęboką szufladę, która pomieści nam drukarkę, a w niższej szufladzie znajdzie się również miejsce na laptopa wraz z organiarzem umożliwiającym w wysuwanej szufladzie umieszczenie gniazd elektrycznych.
Tymczasem Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie lub dom niezależnie gdzie mieszkasz.
Tworzymy projekt na terenie całej Polski! Sprawdź „Twój Świadomy Projekt” 
  

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MichałJ

Świetny projekt! Patrząc na te szafki i blaty, mam wrażenie, że to taka kuchnia w stylu śródziemnomorskim. Bardzo mi się podoba, lubię ład i porządek

Back to top button