Projekty wnętrz

Elegancja ciepłych kolorów

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni na kuchnię, wygodny salon z częścią jadalnią stanowią często nie lada wyzwanie. Kuchnia z wydzielonym dla wygody jej użytkowania pasem płytek na podłodze, zachwyca lekkością, kryjąc w sobie potężne i pojemne niespodzianki, jak choćby system narożny lemans czy lodówkę do zabudowy XL o zwiększonej pojemności.

Meble kuchenne płynnie przechodzą w strefę wypoczynkową, w której znalazł się biokominek, funkcjonalne zawieszenie TV, półki na świąteczne dekoracje i ozdoby, oraz idealnie skomponowany w tę przestrzeń regał, gdzie stworzyliśmy miejscem na sprzęty, piloty czy dekoder TV.

Nie zabrakło i stołu. Cześć jadalni uzupełnia indywidualnie zaprojektowana zabudowa meblowa na książki i szkła, której proporcja odwraca uwagę od grzejnika, którego dla zachowania jego funkcjonalności nie zastawialiśmy.

Zobacz krótką wideo prezentację

Zobacz galerię projektu

Chcesz urządzić ze mną swoje mieszkanie?
Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić

Twój świadomy projekt online
Twój świadomy projekt online

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkanka. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Kliknij tu i zobacz Twój świadomy projekt!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Takie poważne wnętrze 🙂

Narożniki premium

Sama obecnie zastanawiam się nad projektantem wnętrz. Czy szukać tylko projektantów doświadczonych co jak wiadomo równa się wyższym stadion czy na tych mniej doświadczonych też warto spojrzeć?
Mam wrażenie, że właśnie tym mniej doświadczonym bardziej zależy, chciał się wykazać I jednocześnie wyrobić renomę.
Kto jakie ma doświadczenie na tym polu?

Back to top button