Projekty wnętrz

Elegancka przestrzeń dla trzech funkcji

Jak wiadomo, funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni na kuchnię i wygodny salon z częścią jadalnianą w jednym – stanowi często nie lada wyzwanie. Z nami zobaczysz, że jest to możliwe. W dodatku stylowe, eleganckie i naprawdę funkcjonalne. To projekt, w którym ważną rolę pełnią też stonowane kolory. Sprawdź!

 

Kuchnia, z wydzielonym dla wygody jej użytkowania pasem płytek na podłodze, zachwyca lekkością. Ale kryje w sobie potężne i pojemne niespodzianki, jak choćby system narożny Le Mans oraz lodówkę do zabudowy XL o zwiększonej pojemności.

Meble kuchenne płynnie przechodzą w strefę wypoczynkową. W niej znalazł się biokominek, funkcjonalne zawieszenie TV, półki na świąteczne dekoracje i ozdoby. Tuż obok widać idealnie wkomponowany w tę przestrzeń regał, gdzie stworzyliśmy miejsce, na przykład na sprzęty, piloty, dekoder TV.

Nie zabrakło i stołu. Część jadalni uzupełnia indywidualnie zaprojektowana zabudowa meblowa na książki i szkła. Jej proporcja odwraca uwagę od grzejnika, którego w tym przypadku nie zastawialiśmy. Przede wszystkim chodziło o zachowanie jego funkcjonalności.

Zobacz krótką wideoprezentację

Zobacz galerię projektu

Chcesz urządzić ze mną swoje mieszkanie?
Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić

Twój świadomy projekt online
Twój świadomy projekt online

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkania. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Kliknij tu i zobacz Twój świadomy projekt!

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Takie poważne wnętrze 🙂

Narożniki premium

Sama obecnie zastanawiam się nad projektantem wnętrz. Czy szukać tylko projektantów doświadczonych co jak wiadomo równa się wyższym stadion czy na tych mniej doświadczonych też warto spojrzeć?
Mam wrażenie, że właśnie tym mniej doświadczonym bardziej zależy, chciał się wykazać I jednocześnie wyrobić renomę.
Kto jakie ma doświadczenie na tym polu?

Back to top button