Projekty wnętrzSypialnia

Sypialnia, która zaskakuje wszechstronnością funkcji

Urzekająca naturalnością i zaskakującą wszechstronnością funkcji sypialnia wyjątkowego projektowanego przez nas domu o konstrukcji szkieletu drewnianego. Naturalność i przytulna surowość materiałów jasnego drewna tworzy idealny duet stylu i funkcji.

Zadbaliśmy tu nie tylko o styl, ale i funkcjonalność i komfort użytkowania. W tej sypialni wydzieliliśmy zarówno funkcjonalne biuro z prawdziwego zdarzenia pozwalające na skupienie w pracy, jak i odprężającą spokojem sypialnie.

Przy okazji zmiany układu względem tego proponowanego przez dewelopera, zadbaliśmy o bardziej funkcjonalny dla tego układu kierunki otwierania drzwi do garderoby i łazienki, co zapewniło nam nie tylko bezkolizyjność tego układu, ale i poprawiło wykorzystanie przestrzeni w garderobie oraz komunikacyjny układ w łazience.

Zwróćcie uwagę na aranżację i oryginalne ukrycie tych drzwi. Wykorzystaliśmy tu sprytnie proste drewniane listewki, które dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu i starannym obliczeniom oraz odpowiednio dobranym klamką, ukrywają drzwi bez kolizji z nimi i pozwalając na wygodnie z nich korzystanie.

Starannie wykonane nacięcia poziome po zamknięciu są niemal niewidoczne, tworząc istne dzieło sztuki, efektowne w swej naturalnością i prostocie.

Tak o to dzięki naszej kreatywności i projektowemu doświadczeniu powstała efektowna stylizacja, łącząca dbałość o styl, funkcjonalność i budżet.

Ty również dzięki mojej kreatywności i projektowemu doświadczeniu, możesz mieć efektowne, funkcjonalne i odpowiadające Twoim potrzebom wnętrze w swoim budżecie! Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
relaxmed

Ta sypialnia to prawdziwy raj funkcjonalności! Zakochałam się w pomysłach na wykorzystanie przestrzeni.

Monika

Niezwykłe aranżacje sypialni! Artykuł rzeczywiście pokazał, jak można połączyć funkcjonalność z estetyką w przestrzeni sypialnianej. Teraz mam mnóstwo inspiracji do własnego projektu. Dzięki za podzielenie się tym!

Velit System

Podoba mi się pomysł z delikatnym przedzieleniem przestrzeni do spania od pracy. Sypialnia zaprezentowana w artykule jest elegancka oraz bardzo gustowna. Podoba mi się jak ktoś ma talent małą przestrzeń maksymalnie wykorzystać i jednocześnie nie zapchać przedmiotami. W wielu mieszkaniach, szczególnie tych na poddaszach, żeby jeszcze przyjemniej się przebywało, właściciele stosują https://velit.pl/. Może i w Waszym mieszkanku się przyda:)

Back to top button