Projekty wnętrzKuchniaPrzedpokójSalon

Nowomiejski loft z nutą przytulności

Mieszkanie z rynku wtórnego o standardowej dla budownictwa z tych lat wysokości 2.5m zamieniłam w nowomiejski loft z nutą przytulności.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wieloma zabiegami stylistycznymi maksymalnie wyciągnęliśmy to mieszkanie ku górze, aby zdawało się wyższe niż jest w rzeczywistości, spełniając tym samym marzenie Inwestora o lekko loftowym wnętrzu. Niech Was nie zwiedzie przestronność tego mieszkania.

Zanim rozpoczęliśmy prace, mieszkanie miało standardowy układ, czyli duży, niewykorzystany korytarz pełen drzwi. Po mimo zalanych w powodzi Wrocławskiej planów, udało nam się ustalić, co możemy wyburzyć, a co na pewno nie.

I tak powstała otwarta przestrzeń salonu z jadalnią całkowicie zmieniając i optycznie rozciągając przestrzeń.

Ponieważ mieszkanie było do generalnego remontu mogliśmy poszaleć również z kolorystyką okien.

Oczywiście od strony zewnętrznej, kolorystyka okien jest zgodne z wytycznymi elewacji budynku, natomiast we wnętrzu zaszaleliśmy z głębokim antracytem, co dodało mieszkaniu wyrazu i szyku.

Nie wiem czy wiesz, ale współpracując ze mną otrzymujesz, aż dwa projekty układu i stylistyki w formie wizualizacji i wirtualnego spaceru 3D, do wyboru. Dlatego też w drugiej wersji pokazaliśmy to mieszkanie bez budowlanej demolki.

Po mimo bardziej zamkniętego układu, druga wersja tego zjawiskowego mieszkania również robi wrażenie, o czym z pewnością przekonacie się niebawem w naszej niedzielnej dawce inspiracji.

Tymczasem obserwujcie nas koniecznie, gdyż do pozostałych pomieszczeń tego projektowanego przez nas 48m mieszkania we Wrocławiu z pewnością jeszcze wrócimy.

Ty również możesz urządzić z nami swoje mieszkanie czy dom mądrze, funkcjonalne i stylowo.

Tworzymy wnętrza na terenie całej Polski, Europy a nawet Świata. 🗽🎡🗼🗺️🌁

Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button