Projekty wnętrzŁazienka

Łazienka w odcieniach czerni

Klimatyczna łazienka oczaruje wszystkich, którzy lubią wyraziste w swej mocy odcienie czerni. To finezyjnie dobrane odcienie czerni oraz starannie zaplanowane oświetlenie wnętrza sprawiają, że ta łazienka jest pełna wyrazu, stylu i ciepła w swej ciemnej odsłonie.

Celowo podkreślam znaczenie odcieni czerni. Tworząc klimatyczne wnętrza w ciemnych kolorach, celowo unikamy zastosowania w dużej ilości idealnej, klasycznej czerni we wnętrzu. W jej miejsce stosujemy nieco zamglone jej odcienie.

Dzięki temu całość aranżacji jest klimatyczna, jednak bez efekt tzw. „czarnej dziury”, gdzie to klasyczna czerń całkowicie pochłania światło.

Na uwagę zasługuję również prysznic.

System składany umożliwia nam nie tylko optyczne powiększenie przestrzeni w codziennym użytkowaniu, ale również zapewnia bezkolizyjne i wygodne korzystanie z pralki i suszarki ukrytych w szafie.

Niech Was nie zwiedzie idealnie równa i prosta forma tej łazienki. Jej foremny kształt, to wyłącznie zasługa dobrego rozplanowania.

Za meblami kryje się wiele uskoków i wnęk i to właśnie jedną z takich wnęk sprytnie wykorzystaliśmy na standardową pralkę i suszarkę posiadaną już przez domowników, tworząc idealnie równą całość zabudowy meblowej.

Nie zmieniliśmy także istniejących już we wnętrzu, solidnych i wykonanych przed lat na zamówienie drzwi, które idealnie odnalazły się w nowej stylistyce.

Tworząc wnętrze szanuję rzeczy, które posiadasz, dlatego jeśli Ci służą i nie chcesz ich zmieniać, to możesz liczyć na moją wiedzę i doświadczenie, gdyż zrobię wszystko, aby stylowo odnalazły się w Twojej nowej aranżacji.

Ty również możesz urządzić z nami swoje wymarzone mieszkanie lub dom.
Zobacz, jak mogę Ci pomóc.

Dla Ciebie również mogę stworzyć przestrzeń marzeń.
Kliknij i zobacz, jak mogę pomóc Tobie. 

Zobacz całą galerię

Rozalia Tchorek

Projektant wnętrz z ponad 10 letnim doświadczeniem projektowym. Autorka ponad 460 zrealizowanych projektów. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka sportowych wyzwań.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button