Dla ProjektantówFilmyNa Żywo!Podcast

Pierwsze kroki [Na żywo] – Kawa w Twoim Pierwszym Mieszkaniu odc 02

Z jakimi wyzwaniami mierzą się początkujące projektantki wnętrz, skąd pozyskują zlecenia i jak rozwijają swoją markę osobistą. Poznajcie Paulinę i Anie, które niedawno rozpoczęły swoją karierę zawodową i już teraz mogą pochwalić się swoimi sukcesami!

Zobacz nagranie na żywo:

Lub posłuchaj w formie podcastu

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Słuchaj tak, jak lubisz!


Nasi goście

Paulina Sosnowska – Sosnowska Projektuje

Nazywam się Paulina Sosnowska i jestem projektantką wnętrz.

Uwielbiam swoją pracę przede wszystkim dlatego, że mogę stworzyć dla kogoś jego wymarzony dom. A przecież dom to miejsce, w których gromadzi się cała rodzina i to tu tętni życie.
Wnętrza tworzą atmosferę i odzwierciedlają naszą osobowość. Chcemy pięknie mieszkać, chcemy aby nasza rodzina i goście czuli się u nas dobrze a przestrzeń spełniała indywidualne potrzeby.

Zostałam projektantką właśnie po to, by pomagać realizować marzenia o idealnych wnętrzach.

Anna Taborska – pracownia Tabuu

Cześć nazywam się Ania Taborska i stworzyłam pracownię Tabuu.
Rozpoznasz mnie po uśmiechu i iskrze w oku.
Jestem wizjonerem i entuzjastą – uwielbiam tworzyć, wymyślać i kreować.

Nieustannie poszukuję nowych wyzwań, lubię pracę w dynamicznych warunkach. Do każdego projektu podchodzę aktywnie i z energią. Uwielbiam pomagać. Słucham Twoich oczekiwań, marzeń i wymagań i na tej podstawie projektuje Twoje
wnętrze. Chcę Ci pomóc w realizacji Twoich marzeń.

To, co mnie wyróżnia w pracy projektanta, to rozwiązania wygodne i ergonomiczne, a jednocześnie piękne i nietuzinkowe. Wszystko po to, aby Twoje wymarzone wnętrze było tym, do którego chcesz wracać.

Każdy projekt to dla mnie nowa wizja i unikalne spojrzenie na wnętrze. Dlatego jeżeli szukasz rozwiązań sprytnych, wygodnych i niepowtarzalnych oraz lubisz współpracę z dynamiczną i uśmiechniętą osobą, która słucha Twoich potrzeb i w oparciu o nie projektuje Twoje wnętrze, by pomóc Ci mieszkać tak, jak chcesz – dobrze trafiłeś.

Po pracy znajdziesz mnie na siłowni, na rowerze, na rolkach, na squashu, na nartach, albo po prostu na spacerze – zawsze aktywnie!
Jak nie uprawiam aktywności sportowych to na pewno gotuję albo piekę coś pysznego – oczywiście zdrowego 🙂

Pierwszy w Polsce Bootcamp projektowania wnętrz

Najlepszym i najszybszym sposobem na opanowanie nowych umiejętności jest ich praktyczne wykorzystanie. Tak powstał najbardziej efektywny program nauki projektowania wnętrz w Polsce!

W trakcie 15 tygodni szkolenia wykonasz ponad 20 projektów różnych wnętrz, stworzysz swoją markę osobistą i zbudujesz ofertę usług. Po skończonym Bootcampie będziesz mieć wszystko, by zacząć zawodową pracę jako profesjonalny projektant wnętrz.


Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli, kardiochirurg wnętrz, czyli specjalista od kuchni, które są sercem każdego domu!

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button