Porozmawiajmy o WnętrzachProjektowanie Wnętrz

W naturalnym stylu

Projekt całego mieszkania dla Eweliny i jej rodziny jest pełen nie tylko energii swoich domowników, ale również jest pełen zaskakujących rozwiązań. Mieszkanie pochodziło z rynku wtórnego, w którym układ pomieszczeń nie spełniał wymagań dla 4-osobowej rodziny. Dlatego część ścian została zburzona, a inne zostały wybudowane. Dzięki nowej aranżacji w mieszkaniu powstała dodatkowa sypialnia i garderoba oraz dwie funkcjonalne łazienki z prysznicami, a sama kuchnia zmieniła swoje miejsce, aby zostać częścią dużego salonu.

W naturalnym stylu

Spoglądając na wystrój łatwo zauważyć silne inspiracje naturą i roślinami, które otulając przestrzeń, tworzą doskonałe warunki do wspólnego, rodzinnego wypoczynku. Warto nadmienić, że to wnętrze musiało sprostać wymaganiom męża Eweliny, który jest prawdziwy estetą i melomanem. Dlatego wśród motywów roślinnych znajdziemy również specjalne półki, które pomieszczą jego imponującą kolekcję płyt winylowych.

Zajrzyjmy teraz do pokoju Poli, o artystycznej duszy, która lubi kolor fioletowy i Pandy. Na samej wizualizacji udało nam się nawet umieścić jeden z jej namalowanych obrazów ulubionego zwierzęcia.

Drugi pokój to miejsce aktywnego Bruna, który poza sportem lubi wszystkie kotowate, a wśród nich najbardziej tygrysa, czyli prawowitego króla dżungli.

W obydwu pokojach został zaplanowany elektryczny system unoszenia blatu biurku, dzięki czemu meble mogą rosnąć wraz z potrzebami dzieci.

Na tle całego mieszkania wyróżniają się łazienki, ale jak często powtarzamy, te pomieszczenia mają stylistyczny immunitet i możecie je aranżować w nieco odmiennym stylu od reszty mieszkania. I jak możecie zobaczyć, taka odważna przewrotność dodaje całemu projektowi
stylistycznego kopa!

Chcesz urządzić z nami mieszkanie? Zobacz ❤️Twój Świadomy Projekt! 

Potrzebujesz indywidualnej pomocy przy urządzaniu?

Zapisz się na nasz – Kurs Urządzania Wnętrz🤓
Zobacz nasze – Konsultacje Wnętrz Online! 
Jeśli potrzebujesz pomocy przy kuchni –  Projekt Kuchni IKEA Online!
A może chcesz urządzić całe mieszkanie – ❤️Twój Świadomy Projekt! 
Zobacz naszego E-booka o kolorach we wnętrzu – Kolory Twojego Wnętrza E-Book!

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli. Prywatnie poszukiwacz adrenaliny w nietypowych sportach i przekraczaniu własnych granic.

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Akurat taki układ mi się nie bardzo podoba.

Back to top button