Masz już dość sztywnych jak drewno i wyniosłych projektantów wnętrz, którzy mówią Ci jak żyć?

Cenisz mądre, racjonalne i korzystne finansowo wybory, które można podjąć bez utraty jakości?

W takim razie idealnie trafiłeś!

Stworzę dla Ciebie miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna, a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane, odzwierciedlając tym styl i pasję każdego z domowników.

Rozalia "<em>Róża</em>" Tchorek
Rozalia „Róża” Tchorek
Projektant wnętrz, Edukator, Twórca medialny

Projekt wnętrza dla Ciebie!

Cieszę się, że jesteś i zbuduję dla Ciebie wymarzoną wizję Twojego Pierwszego Mieszkania.

Proszę, mów do mnie po imieniu. Mam na imię Róża i jestem tu po to, aby by Ci pomóc. 

Zapewne znasz mnie już z podcastów, filmów na YouTube/TikToku lub bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie, który każdego miesiąca notuje prawie 50 000 odsłon!

Ze mną masz pewność, że Twój remont się uda! Jestem edukatorem oraz twórcą kursów i wielu materiałów szkoleniowych dla projektantów, a także e-booka o kolorach.

Ze mną wszystkie decyzje możesz podejmować online, w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Moje projekty, oprócz spełnienia Twoich oczekiwań pod względem designu i funkcjonalności wnętrza, są tworzone zawsze w oparciu o realne rozwiązania konstrukcyjne oraz dostępność danych materiałów na rynku.

Jesteś więc w naprawdę dobrych rękach!

Jestem tu dla Ciebie i służę Ci swoją wiedzą oraz ponad 15-letnim doświadczeniem projektowym!

Zobacz mój krótki film, o tym jak wygląda nasza współpraca

Codziennie dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem na Blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie.
Dzięki niemu możesz poznać mnie oraz moje podejście do projektowania wnętrz.

Jako pierwsi projektanci wnętrz w Polsce tworzymy społeczność niosącą bezpłatną poradę w naszym facebookowym cyklu „Zapytaj projektanta”, gdzie pomagamy Wam z Flipem, moim mężem i znakomitym projektantem mebli, odpowiadając publicznie na Wasze dylematy opisywane w komentarzach pod postem.

Dzieląc się z Wami naszą projektową wiedzą i doświadczeniem pro bono, prosimy, ale nie wymagamy, aby wesprzeć potrzebujące zwierzaki, żeby i one zaznały kochającego domu.

Poznaj opinie naszych Inwestorów!

Jakub Osiewicz
Kraków
“Pracowaliśmy z Różą nad projektem mojego mieszkania i uczciwie polecam i to bardzo polecam. Pełen profesjonalizm, świetna organizacja pracy, a przy okazji bardzo miło. Projekt nie tylko spełnił moje oczekiwania, ale znacznie je przerósł. Szczegółowość finalnego projektu, w tym linki do proponowanych rozwiązań znacząco ułatwiły mi pracę nad wykończeniem mieszkania. Co więcej – wykonawcy również mówili, że miałem dobrą projektantkę, bo rozwiązania / wskazówki / wytyczne były jasne, właściwe, konkretne itd. O ile zazwyczaj mówią „kto to Panu tak sp.. zaprojektował?!” tak w moim przypadku było „miałeś Pan dobrą projektantkę” 🙂 Raz jeszcze – polecam! Obyśmy mieli więcej takich specjalistów w swoich dziedzinach!”.
Dominika Koss
Szczecin
“Jesteśmy zachwyceni współpracą z Różą! Wszystko przebiegło sprawnie, w ustalonych terminach. Do tego w bardzo miłej atmosferze 🙂 Róża dokładnie zrozumiała na czym nam zależy, dzięki temu projekt jest nie tylko przepiękny, ale również niesamowicie funkcjonalny i dopasowany do nas. Nie wyobrażam sobie lepszej projektantki niż Róża, na pewno jeszcze skorzystamy z jej usług w przyszłości :)”
Marcin Krysztofik
Wrocław
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Gorąco polecam. Pracując z Różą nad projektem mojego mieszkznia byłem pod wrażeniem jej doskonałej komunikatywności i zaangażowania w każdy etap projektu – Róża zawsze była dostępna, odpowiadała na moje pytania i uwzględniała moje sugestie.
Projektowanie przebiegało zgodnie z ustalonym harmonogramem, co sprawiło, że cały proces przebiegł bez zakłóceń i stresu.
Najważniejsze jest jednak to, że Róża dostarczyła mi projekt wnętrza, który przekroczył moje oczekiwania pod względem jakości i estetyki. Jej kreatywność i umiejętność dostosowywania projektu do moich indywidualnych potrzeb były niesamowite.
Nasza współpraca była bardzo satysfakcjionunąca, i z pewnością będę polecać jej usługi wszystkim znajomym!”
Karolina J.
Lędziny (k. Katowic)
“Chciałam podzielić się opinią o „Twoim Świadomym Projekcie” i pierwsze co tu wyklikam to: „Jestem zachwycona. !” 😉 profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu, konkret działań, fachowe porady, życiowe wskazówki, przyjazne , ludzkie podejście, wszystko prosto przedstawione, cierpliwość;)
Na spotkaniu Róża to wulkan energii i pomysłów, także nawet przy moim gorszym nastroju- jak to przy budowie domu i jego trudnościach, zostałam nakręcona pozytywnie przy okazji;)
Nie żałuję podjętej współpracy i polecam tym niezdecydowanym 🙂 końcowy projekt zgodny z marzeniami , realny, do zrobienia, z mnóstwem wskazówek, opcji:)”.
Kinga Chojka
Anglia
“Róża nie tylko sprostała moim oczekiwaniom ale również przerosła moje najśmielsze wyobrażenie wymarzonego projektu. Szczegółowo i dokładnie poznała moje potrzeby a następnie stworzyła projekt doskonały, jakby znała mnie od lat. Z największą przyjemnością polecam Różę wszystkim, którzy szukają kogoś wyjątkowego, kto z sercem, pasją i niebanalną wyobraźnią stworzą Twoje wymarzone Pierwsze Mieszkanie.!”.

Uczciwe projektowanie wnętrz

Jako jedna z nielicznych projektantek wnętrz, nie biorę prowizji za polecanie i stosowanie produktów w swoich projektach. Uważam to za nieuczciwą praktykę, która sprawia, że jako Inwestor przepłacasz przy zakupie materiałów wykończeniowych.

Dlatego, współpracując ze mną masz pewność, że produkty, które polecam, są naprawdę dobre, a nie dlatego, że dana firma mi za to zapłaciła.

Co więcej, w ramach naszej współpracy otrzymasz ode mnie listę sklepów, które udzielą Ci SPECJALNEGO RABATU.

Więcej na temat prowizji w branży aranżacji wnętrz możesz posłuchać w naszym podcaście:
Prowizji dla projektantów to zło. [klik]

Zobacz, jak mogę Ci pomóc!

Przygotowałam dla Ciebie trzy sprawdzone i efektywne pakiety. Dzięki nim to Ty możesz zadecydować, jaka forma mojej pomocy najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań. Jednocześnie masz pewność, że każdy z pakietów przybliży Cię skutecznie do celu, jakim jest funkcjonalne i stylowe mieszkanie.

Wybierz ten pakiet, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojego wnętrza i planowanemu zaangażowaniu w remont.

Wybierz Swój Pakiet

Zastanawiasz się jak wygląda z nami projektowanie online?

Współpraca online ze mną to spotkania, stały kontakt i rozmowy, a nie sucha wymiana maili!

Będziemy widzieć się na każdym etapie naszej współpracy na spotkaniach za pomocą aplikacji zoom. Dokładnie omówimy przygotowane dla Ciebie projekty, listy zakupów czy rysunki techniczne.

Ze mną wszystkie decyzje możesz podejmować, w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Moje wieloletnie doświadczenie w projektach i konsultacjach projektowych w trybie online pozwoliło mi stworzyć dla Ciebie sprawdzony i efektywny system, dzięki któremu możesz skorzystać z mojej pomocy, doświadczenia i wiedzy niezależnie gdzie mieszkasz, w wygodny sposób.

Widzisz nas codziennie od kilku lat na Facebooku, Blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie, YouTubie, TikToku, Instagramie, Akademii T1M oraz słyszysz w podcastach na Spotify, Apple Podcast czy Empik Go! Z powodzeniem online dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem na Blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie.

Nie trać więc swojego czasu i pieniędzy na dojazdy na spotkania!
Spotykaj się o godzinach, które są dla Ciebie odpowiednie i podejmuj decyzje w zaciszu swojego domu!

Projektowanie online ze mną jest możliwe, dzięki temu możesz skorzystać z mojej pomocy niezależnie, gdzie mieszkasz!

Poznaj i zobacz szczegółowy zakres każdego z pakietów!

Pakiet 1

Opracowuję dla Ciebie koncepcję w formie wizualizacji 3D, dzięki której nie tylko zobaczysz swoje wymarzone wnętrze ale i unikniesz niespodzianek oraz wpadek zarówno funkcjonalnych, jak i tych stylistycznych.

Lubisz świat pięknych wnętrz i często z łatwością samodzielnie wyszukujesz meble oraz dekoracje do domu?

Chcesz podejmować mądre i świadome decyzje w oparciu o konkretny plan opracowany dla Ciebie przez projektanta wnętrz?

Masz wiele pomysłów, jednak pomimo tego czegoś Ci brakuje, gdyż trudno Ci je sobie poukładać, połączyć i wyobrazić w Twoim wnętrzu?

W takim razie Pakiet 1 jest dla Ciebie!

Co otrzymasz w Pakiecie 1:

1. Indywidualna ankieta do projektu

Proces opisywania swoich potrzeb dla wielu Inwestorów może być czasochłonny, a nawet stresujący.
Nie wszyscy przecież wiedzą, jak opisać swoje potrzeby względem wnętrza, gdy pierwszy raz urządzamy mieszkanie lub dom.

Moim zadaniem jest przyspieszenie i umilenie Ci tego procesu. Dlatego otrzymasz ode mnie indywidualną ankietę projektową, która pozwoli Ci na uporządkowanie myśli, a także skupienie się na najważniejszych potrzebach i elementach, które chcesz widzieć w swoim nowym wnętrzu.

Ze mną wszystkie swoje potrzeby szybko opiszesz w odpowiednim dla siebie czasie i tempie.

To wszystko pozwoli mi na wgląd w Twoje oczekiwania stylistyczne oraz funkcjonalne.

Dzięki temu będę mogła zaproponować Ci w projektach określone rozwiązania, koncepcje, układy i materiały, które będą idealnie skrojone na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jeśli nie będziesz mieć zdania na jakiś temat lub pojawią się wątpliwości, to oczywiście zawsze służę Ci pomocą, wiedzą i doświadczeniem! Wystarczy tylko, że o tym wspomnisz w ankiecie, a ja Cię dalej poprowadzę i wszystko wyjaśnię oraz szczegółowo omówię na spotkaniu.
Jestem tu po to, aby zaoszczędzić Twój czas!

Dzięki mojej autorskiej ankiecie cały proces projektowy przebiegnie Ci sprawnie, przyjemnie i jednocześnie bardzo efektywnie!
Najważniejszy jest dla mnie Twój komfort oraz styl życia i oczekiwania domowników.

2. Projekt wizualno-funkcjonalny, czyli komplet realistycznych wizualizacji 3D całego wnętrza

Koniec z suchymi czarno-białymi rysunkami 2D przedstawiającymi tylko układ funkcjonalny!

W XXI wieku mogę i chcę pokazać Twoje wymarzone wnętrze w pełnej okazałości!

Same czarno-białe rysunki w formie rzutów 2D w praktyce mijają się z oczekiwaniami i potrzebami, a w końcowym efekcie są po prostu mało pomocne, gdyż tak naprawdę funkcjonalność wnętrz jest ściśle połączona z ich stylistyką.

Dlatego otrzymasz ode mnie komplet realistycznych wizualizacji 3D i to nie jednej, ale aż do dwóch propozycji funkcjonalności oraz stylistyki wnętrza do wyboru. Wizualizacje będą spójne z Twoimi założeniami, stylem i kolorystyką.

Koncepcje są zaprezentowane na realistycznych wizualizacjach 3D, dzięki czemu z łatwości możesz je porównać i dokonać właściwego wyboru, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania zarówno funkcjonalne, jak i stylistyczne.

W razie potrzeby masz możliwość wykonania do
dwóch tur globalnych poprawek wybranego projektu.

Moje projekty, oprócz spełnienia oczekiwań pod względem designu i funkcjonalności wnętrza, są zawsze tworzone w oparciu o realne rozwiązania konstrukcyjne oraz dostępność danych materiałów na rynku.

W trakcie całego procesu projektowania możesz liczyć na moje porady i podpowiedzi dotyczące projektu mieszkania oraz późniejsze bezpłatne konsultacje drogą mailową.

3. Wirtualny spacer 3D

Kompleksowo zbuduję dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkania, a dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz niemal od razu rozgościć się w swoim nowym mieszkaniu lub domu.

Wirtualny spacer 3D nie tylko pozwoli Ci zobaczyć każdy detal mieszkania w nowej odsłonie, ale również poczuć planowaną przestrzeń i niemal dotknąć celu w postaci funkcjonalnego i stylowego wnętrza.

Możesz przejść się po swoim nowym mieszkaniu lub domu, gdziekolwiek jesteś!

W odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach możesz wybrać się na spacer 3D dzięki użyciu komputera, tableta lub telefonu. Ze mną projektowanie i podejmowanie decyzji będzie prostsze, niż myślisz!

4. Poradnik zakupowy

Poradnik zakupowy to autorski zbiór praktycznych podpowiedzi, które są podparte moim ponad 15-letnim doświadczeniem projektowym.

To sprawdzona pomoc w procesie samodzielnych poszukiwań i zakupu materiałów, mebli, a nawet dodatków, zarówno tych gotowych, jak i na indywidualne zamówienie.

Zdobędziesz wiedzę na temat tego, jak skutecznie uzyskać rabaty i zniżki na zakupy.

Zdradzę Ci również to, jakich argumentów branżowych używać przy negocjacjach ceny w sklepach i z wykonawcami mebli na zamówienie!

Z moim poradnikiem zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!
Znajdziesz w nim nie tylko praktyczne podpowiedzi, ale i listę sklepów, które udzielą Ci SPECJALNEGO RABATU.

5. Gwarancja ceny oraz terminu

Możesz czuć się ze mną pewnie!

Otrzymujesz ode mnie pisemną gwarancję niezmiennej ceny z dnia podpisania Umowy, nawet jeśli zarezerwujesz swój termin z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Zyskujesz również pewność terminów realizacji naszych projektowych prac, dzięki temu Twój remont przebiegnie sprawnie i bezstresowo.

Masz z nami stały kontakt online, bo w końcu widzisz nas codziennie na YouTubie, TikToku, Instagramie, Facebooku, Blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie, Akademii T1M lub słyszysz w Spotify, Apple Podcast czy Empik Go!

Pakiet 2

Opracowuję dla Ciebie kompleksowy zestaw projektów, które znacząco przyspieszą Twój remont i ograniczą Twoje zaangażowanie w remont do niezbędnego minimum.

Dzięki nim dokonasz sprawnych zakupów i wszelkich metodycznych ustaleń z wykonawcami.

Chcesz pewnie i szybko podejmować mądre decyzje remontowe, kolorystyczne oraz materiałowe, mając pewność, że Twoje wnętrze będzie funkcjonalne i stylowe?

Dokonywać szybkich oraz konkretnych ustaleń z wykonawcami i ekipą remontową dzięki pewności i wiedzy, która ochroni Cię przed oszustwami?

Chcesz mieć gwarancję, że dokonujesz mądrych zakupów tylko spośród sprawdzonych i efektownych propozycji polecanych przez doświadczonego projektanta wnętrz, które sprawdzą się w codziennym życiu, służąc Ci na lata?

Jeśli tak, Pakiet 2 jest dla Ciebie!

Co otrzymasz w Pakiecie 2:

Cały zakres Pakietu 1, który zawiera:

1. Indywidualną ankietę do projektu;
2. Projekt wizualno-funkcjonalny, czyli komplet wizualizacji 3D całego mieszkania;
3. Wirtualny spacer 3D;
4. Poradnik Zakupowy;
5. Gwarancję ceny oraz terminu.

oraz dodatkowo w ramach Pakietu 2 otrzymasz:

6. Projekt wykonawczy 2D

Po ustaleniu ostatecznej wersji wizualnej mieszkania stworzę dla Ciebie Projekt wykonawczy.

Projekt stworzę w formie kompletnego rzutu 2D pomieszczenia z wymiarami i oznaczeniem niezbędnych zmian do realizacji wymarzonej wizji Twojego wnętrza.

Wszystkie wytyczne są realizowane zawsze według obowiązujących norm i zgodnie z zaakceptowaną koncepcją układu wnętrza.

Projekt zawiera kompleksowe wymiary przestrzenne koncepcji, które pozwolą Ci na szybkie uzyskanie wyceny u wykonawców i bezproblemowe ustalenie z ekipą remontową ostatecznych szczegółów lub wykonanie tych prac samodzielnie.

Dodatkowo na rysunki nanoszę najważniejsze ustalenia naszej koncepcji w formie pisemnych uwag, które ułatwią Ci komunikację i dokonywanie ustaleń z wykonawcami prac remontowych. 

Dzięki temu, wyceny i ustalenia z wykonawcami, przebiegną Ci sprawnie, a Ty o niczym nie zapomnisz!

7. Lista zakupów mebli, lamp, dywanów oraz dekoracji

Otrzymasz propozycję zawierającą tylko sprawdzone i niebanalne produkty, takie jak:

meble wolnostojące;
meble tapicerowane;
lampy;
dywany;
armaturę łazienkową oraz elementy wyposażenia łazienki;
dekoracje i dodatki do wnętrza

Wszystkie elementy listy zakupów są zgodne z wybraną przez Ciebie koncepcją projektową.

Każdy produkt z listy posiada linki do sklepu, w którym możesz go zakupić.

Dodatkowo niemal każdy produkt będzie zawierał alternatywny zamiennik.

Dzięki temu z łatwością możesz świadomie stworzyć swój budżet, a w sytuacji awaryjnej, mając zamiennik pod ręką, po prostu działasz i nie tracisz czasu na stresujące poszukiwania alternatywy.

Przy użyciu mojej listy w szybki i przyjemny sposób dokonasz mądrych zakupów.

8. Zestawienie materiałów wykończenia podłóg i ścian

Wykaz materiałów wykończenia podłóg i ścian dotyczący podłóg, gresu, płytek ściennych, kolorystyki i rodzaju farb, tapet oraz powłok ściennych zawiera zestawienie:

materiałowe;
kolorystyczne;
ilościowe;
cenowe.

Każdy z materiałów będzie zawierał link do produktu oraz alternatywę materiału lub koloru.

Dzięki temu masz możliwość ostatecznego wyboru lub zmiany zdania przed zakupem z gwarancją, że Twój wybór będzie spójny z wymarzoną koncepcją.

To zestawienie znacząco przyspieszy Twój remont.

Pakiet 3

Opracowuje dla Ciebie zestaw projektów i zestawień materiałów, ograniczą Twoje zaangażowanie w remont i rozmowy z wykonawcami mebli na zamówienie do niezbędnego minimum.

Chcesz szczegóły techniczne, materiały i układ wnętrza Twoich mebli na zamówienie zaplanować i dokładnie omówić z projektantem?

Czy chcesz, aby Twój remont przebiegł sprawnie w oparciu o szczegółowo rozpisaną i zaakceptowaną przez Ciebie koncepcję Twojego wnętrza?

Ustalenia z wykonawcami mebli chcesz ograniczyć do niezbędnego minimum, mając pewność, że każdy z wykonawców będzie wiedzieć co ma robić?

Jeżeli tak, Pakiet nr 3 jest dla Ciebie!

Co otrzymasz w Pakiecie 3:

Cały zakres Pakietu 1 oraz Pakietu 2, które zawierają:

1. Indywidualną ankietę do projektu;
2. Projekt wizualno-funkcjonalny, czyli komplet wizualizacji 3D całego mieszkania;
3. Wirtualny spacer 3D;
4. Poradnik Zakupowy;
5. Gwarancję ceny oraz terminu;
6. Projekt wykonawczy 2D;
7 Listę zakupów (np. gotowych mebli, lamp, dodatków i dekoracji);
8. Zestawienie ilościowe materiałów wykończeniowych podłóg oraz ścian.

oraz dodatkowo w ramach Pakietu 3 otrzymasz:

9. Projekt mebli na zamówienie 2D

Projekt mebli, to graficzna forma przedstawiająca wszystkie szczegóły Twoich mebli zarówno tych tworzonych na wymiar jak i modułowych w aspekcie funkcjonalnym, a także wizualnym wykonywana przez projektanta.

Dzięki niemu unikniesz nieporozumień z wykonawcą.

Z tym projektem zaoszczędzisz swój czas i przejdziesz ekspresowo przez wyceny i ostateczne ustalenia finansowe ze swoim wykonawcą mebli!

10. Specyfikacja kolorystyczna i materiałowa mebli na zamówienie

Specyfikacja kolorystyczna i materiałowa mebli na zamówienie, to lista propozycji materiałów oraz kolorystyki Twoich mebli na zamówienie.

To zestawienie znacząco skróci Twój czas spędzany na ostatecznym wyborze kolorów i materiałów u wykonawcy mebli.

Otrzymasz propozycję tylko sprawdzonych, niebanalnych materiałów, które będą nawiązywać do wybranej przez Ciebie koncepcji projektowej i posłużą Ci przez długie lata!

Dzięki mojemu zestawieniu unikniesz nietrafionych decyzji dotyczących rodzaju materiału lub kolorystyki zamawianych mebli.

Wybierz swój pakiet!

Zarezerwuj swój termin!

Podejmij mądrą decyzję i już teraz zarezerwuj swój termin z wyprzedzeniem oraz gwarancją niezmiennej ceny z dnia podpisania Umowy.

Wystarczy tylko 10% wartości Umowy, aby zapewnić sobie spokojny sen i skreślić ten punk z listy.

Rozliczenie stosujemy przelewem na numer konta podany w Umowie, w systemie 10/40/50 (tj. 10%, które rezerwuje dla Ciebie termin i cenę, 40% przy rozpoczęciu prac projektowych i 50% po zakończeniu prac tj. przesłaniu Projektu Końcowego) 

Nasza twórczość medialna sprawia, że projekty oraz współpraca z nami cieszy się się ogromnym zainteresowaniem, a terminy rozchodzą się nam niczym świeże bułeczki.

Dodatkowo ilość miejsc jest u nas ograniczona, gdyż zależy nam na tym, aby zapewnić Ci pełną uwagę i komfort podejmowania mądrych decyzji.

Dlatego, jeśli chcesz zarezerwować termin spośród ostatnich wolnych miejsc, to ważna będzie tutaj Twoja szybka decyzja.

Podejmij już teraz pierwszą słuszną decyzję, która przybliży Cię do Twojego wymarzonego mieszkania!

miesiąc i rokdostępne terminy
maj 2024brak
lipiec 2024brak
sierpień 2024brak
wrzesień 20241 ostatnie wolne miejsca [1 w trakcie rezerwacji]
październik 20241 ostatnie wolne miejsca
listopad 2024brak
grudzień 2024brak
styczeń 2025brak
luty 20251 ostatnie wolne miejsca [1 w trakcie rezerwacji]
marzec 20251 ostatnie wolne miejsca
kwiecień 2025brak
maj 2025brak
czerwiec 20252 wolne miejsca [1 w trakcie rezerwacji]
lipiec 20251 ostatnie wolne miejsca
sierpień 2025brak
wrzesień 20253 wolne miejsce
Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona, aby zapewnić Ci pełną uwagę i komfort podejmowania decyzji.
Liczba miejsc w miesiące parzyste – max 2, liczba miejsc w miesiące nieparzyste – max 3

Co zrobić, jeśli w idealnym dla mnie okresie nie ma wolnych terminów?
Śmiało napisz do mnie! Niestety nie mogę Ci obiecać, że uda nam się wygospodarować dla Ciebie termin spośród innych rezerwacji, ale zrobię wszystko, aby Ci pomóc. Dzięki mojemu doświadczeniu projektowemu proces decyzyjny wielu tematów przebiegają sprawniej niż zakładamy i wówczas tworzy się „okienko” w naszym grafiku, dlatego śmiało napisz do mnie! 

Napisz do mnie i zarezerwuj swój termin!

Najczęściej zadawane pytania.
Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź!

Co zrobić, jeśli w idealnym dla mnie okresie nie ma wolnych terminów?

Śmiało napisz do mnie!
Niestety nie mogę Ci obiecać, że uda nam się wygospodarować dla Ciebie termin spośród innych rezerwacji, ale zrobię wszystko, aby Ci pomóc.

Dzięki mojemu doświadczeniu projektowemu proces decyzyjny wielu tematów przebiegają sprawniej, niż zakładamy i wówczas tworzy się „okienko” w naszym grafiku, dlatego śmiało napisz do mnie!

Nasze projekty oraz współpraca z nami cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego terminy często znikają nam w szybkim tempie. Liczba miejsc jest u na również ograniczona, gdyż zależy nam na zapewnieniu naszym Inwestorom pełnej uwagi i komfortu podejmowania decyzji.

Jeśli jednak nie będę mieć dogodnego dla Ciebie, wolnego terminu, to i tak nie zostawiać Cię „na lodzie”.

Do współpracy mogę polecić Ci Absolwentki naszej Akademii T1M, które szkoliliśmy
w naszym pierwszym w Polsce Bootcampie Projektowania Wnętrz.
Wyróżnionych przez nas jest już ponad 15 Absolwentek, więc będziesz mieć w czym wybierać.

Ile trwa realizacja projektów i cała nasza współpraca od startu do zakończenia?

Dzięki mojej indywidualnej i bardzo szczegółowej ankiecie z zestawem pytań oraz zagadnień związanych z Twoim mieszkaniem całość prac idzie nam bardzo sprawnie. To pozwala na zaoszczędzenie Twojego czasu i uprzyjemnia Ci podejmowanie odpowiednich dla siebie decyzji, w dowolnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Dzięki temu współpraca przebiega bez większych przestojów, a cały proces projektowy (tworzenia i zmian  od pierwszego spotkania do oddania kompletu projektów, uwzględniając zarówno etap tworzenia, jaki i czas na podjęcie przez Ciebie decyzji) przy Twoim zaangażowaniu i decyzyjności nie trwa ze mną dłużej niż 3-10 tygodni w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu projektowego.

Tak szybki i sprawny procesu projektowy mogę Ci zapewnić właśnie dzięki mojej metodyce pracy i wieloletniemu doświadczeniu projektowemu.

Jak wygląda umowa i rozliczenie?

Nasza umowa jest prosta i przejrzysta dla każdego. Stworzył ją dla nas niezastąpiony mecenas Tomasz Palak.

W końcu to Ty masz się czuć ze mną dobrze i bezpiecznie!
Dlatego podstawą naszej umowy są jasno określone: zobowiązania, terminy i cena.

Nie znajdziesz u nas uwielbianych przez projektantów zabezpieczających ich paragrafów oraz trudnych do zrozumienia bez prawnika klauzur.

My jesteśmy pewni swojej wiedzy, terminowości i tego, że możemy Ci pomóc.

Dodatkowo widzisz nas codziennie w mediach społecznościowych, a naszą wiedzę możesz łatwo sprawdzić, gdyż dzielimy się nią na blogu.
Możesz podsłuchać nas również w podcastach, zobaczyć na YouTube, webinariach, Instagramie, Facebooku, a nawet TikToku.

Szkolimy również młodych adeptów projektowania wnętrza w naszej Akademii T1M.

Rozliczenie stosujemy przelewem na numer konta podany w Umowie, w systemie 10/40/50 
(tj. 10%, które rezerwuje dla Ciebie termin i cenę, 40% przy rozpoczęciu prac projektowych i 50% po zakończeniu prac, czyli po przesłaniu Ci pełnego Projektu Końcowego)

Czy powinienem/powinnam coś opisać lub przesłać przy pierwszym kontakcie?

Wystarczy, że do mnie napiszesz a poprowadzę Cię krok po kroku.

Jeśli zależy Ci na czasie i masz taką możliwość, to proszę Cię o:

  1. informację, kiedy planujesz ruszyć z remontem,
  2. jeśli chcesz zaprojektować ze mną tylko wybraną cześć Twojego mieszkania/domu, to wskaż proszę obszar naszej współpracy;
  3. dodaj proszę rzut mieszkania z wymiarami.

Prześlę Ci wówczas propozycję dostępnych terminów i podsumowanie płatności, a następnie Umowę do akceptacji oraz szczegółowy harmonogram naszych działań.

Na razie to tyle!
Po wszystkich formalnościach przyjdzie czas na omawianie Twoich potrzeb i preferencji. Przygotuję dla Ciebie indywidualną, bardzo szczegółową ankietę, zestaw podstawowych pytań i zagadnień związanych z Twoim mieszkaniem. Później poproszę Cię o przygotowanie inspiracji dotyczących stylu i klimatu wnętrza, które pozwolą mi poznać Twoje oczekiwania i potrzeby. Poproszę także o opisanie swoich ewentualnych pomysłów i przesłanie wszystkich rzutów mieszkania, które posiadasz.

Czy mogę zaprojektować tylko jeden pokój lub część mieszkania/domu?

Oczywiście, że tak!
Jeśli Twój pokój lub wybrana przez Ciebie część domu/mieszkania ma powyżej 25m2, to możesz skorzystać z Pakietów i ich wyjątkowych cen.

W przypadku projektu pojedynczego pokoju, mniejszego niż 25m2, cena jest stała i naliczana jak dla wnętrza 25m2.

Stała cena dla wnętrza/pokoju poniżej 25m2:
Pakiet 1 – 219zł x25m2 = 5475,00 zł
Pakiet 2 -249zł* / 319zł x 25m2 = 6 225 zł* / 7 975 zł
Pakiet 3 – 369zł x 25m2 = 9 225 zł

*Promocja trwa do 1 kwietnia 2024 roku lub wyczerpania miejsc na 2024rok

Czy warto zarezerwować termin na kilka miesięcy do przodu?

Zdecydowanie tak!
Presja czasu stanowi główny powód nietrafionych decyzji oraz rozpływającego się budżetu.

Rezerwując termin naszej współpracy wcześniej, nie tylko będziesz mieć pewność, że kompletny projekt będziesz mieć na czas, ale również otrzymasz gwarancję ceny zawartej w Umowie.

Dzięki temu dokonasz mądrych zakupów i bezstresowo przejdziesz przez remont.

Dodatkowo nasze projekty oraz współpraca z nami cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a rezerwacje terminów sięgają u nas nawet kilku miesięcy do przodu. Jeśli więc chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin i mieć pewność, że poprowadzimy Cię przez remont, warto zrobić to z wyprzedzeniem.

Jak wygląda proces, gdy zarezerwuję swój termin z wyprzedzeniem?

Po wszystkich formalnościach od razu przechodzimy do działania!

Przygotowuję dla Ciebie indywidualną, bardzo szczegółową ankietę z zestawem pytań i zagadnień związanych z Twoim mieszkaniem.

Będziesz pod moją opieką i z moją pomocą zyskasz komfortowy czas na podjęcie mądrych decyzji, a także na spokojne przeanalizowanie swoich potrzeb.

Dzięki temu, gdy zaczynamy prace projektowe w ustalonym terminie, wszystko idzie sprawnie!

Czy mogę kupić pakiet projektowy na raty? Jak to działa?

Tak! Współpracujemy z platformą PayU, która za pośrednictwem Santander banku obsługuje płatność ratalną.
Wystarczy tylko, że dasz mi znać o chęci wyboru tego sposobu płatności, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny link do płatności poprzez system PayU.
W następnych krokach, już na stronie banku, wybierzesz liczbę rat.
Poczytaj więcej o Projekcie w systemie ratalnym!

Czy współpraca online jest możliwa?

Oczywiście! Ze mną projektowanie online jest możliwe, gdziekolwiek mieszkasz!

Zbuduję dla Ciebie wizję Twojego wnętrza. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie i w odpowiednich warunkach.

Od ponad 5 lat z powodzeniem tworzymy projekty na terenie całej Polski. Nasi Inwestorzy są nie tylko z okolic Warszawy, ale także z Poznania, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska.

Ponadto z powiedzeniem stworzyliśmy również projekty wnętrz w Wielkiej Brytania, USA oraz Norwegii!

Co mam zrobić, jeśli nie mogę się zdecydować na wybór pakietu.

Oczywiście do mnie napisać lub zadzwonić!
tel. 607-192-012, email: [email protected]
Wysłucham Cię i pomogę w doborze pakietu idealnego dla Ciebie.

Co zrobić, jeśli planuję jedynie metamorfozę swojego wnętrza i nie koniecznie potrzebuję projektu, a raczej wsparcia, praktycznej wiedzy i rady projektanta?

Umów się ze mną na konsultację online!
Możesz skonsultować ze mną zarówno jeden pokój, jak i całe wnętrze.
[Zobacz ofertę i cennik naszych konsultacji online.]

Konsultacja to pomoc i ocena Twoich pomysłów, koncepcji układu, materiałów, odpowiedzi na Twoje stylistyczne lub funkcjonalne dylematy oraz ewentualne pomocne sugestie, które przydadzą Ci się do samodzielnego planowania swojego wnętrza.

Co zrobić, jeśli wybrałem/wybrałam już innego projektanta, ale zaczynam wątpić w jego profesjonalizm, wiedzę lub uczciwość?

Służymy Ci radą projektową oraz prawną, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Nasze konsultacje wnętrz to również pomocne wsparcie dla tych, którzy podjęli współpracę z początkującym projektantem i nie czują się z tym dobrze lub stracili zaufanie dotyczące wiedzy i propozycji swojego aktualnego projektanta.

[Zobacz ofertę i cennik naszych konsultacji online.]

Czy mogę w trakcie trwania prac, zdecydować o rozszerzeniu wybranego pakietu?

Tak, masz taką możliwość, jednak wówczas dodatkowe projekty lub zakres prac, na który się zdecydujesz, będzie wyceniony według naszego cennika poza pakietowego.

Napisz do mnie teraz i zarezerwuj swój termin!

Poznaj nas!

Róża i Filip Tchorek

Róża i Filip Tchorek

Jesteśmy małżeństwem projektantów mebli i wnętrz, którzy walczą ze stereotypem projektantów sztywnych niczym drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy.

Razem tworzymy pracownię projektowania wnętrz Twoje Pierwsze Mieszkanie & Tchorek Home.

Dzielimy się z Wami naszą wiedzą, będąc twórcami bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie,

Wspieramy Was swoim doświadczeniem również w filmach na YouTube, które zostały już łącznie obejrzane przez ponad 20 000 godzin!

Ponadto nieustannie wyszukujemy dla Was ciekawe miejsca, ludzi, sklepy i produkty, dzieląc się z Wami miłością do wnętrz zawartą w naszych projektach na Instagramie i TikToku.

Jesteśmy również autorami książki Kolory Twojego Wnętrza, jedynego takiego poradnika o praktycznym łączeniu kolorów we wnętrzu.

Jako Edukatorzy projektowania wnętrz stworzyliśmy również pierwszy w Polsce Bootcamp Projektowania Wnętrz, czyli najbardziej efektywny program nauki projektowania wnętrz!

Ponadto jesteśmy autorami sześciu wspomagających pracę kursów dla początkujących projektantów wnętrz.

A w wolnej chwili możesz posłuchać naszego Podcastu, gdzie często żartobliwe, ale zawsze merytorycznie rozmawiamy o wnętrzach.

Dlaczego warto projektować ze mną?

Rozalia 'Róża’ Tchorek – Jestem jak wybuchowa mieszanka nieoczywistych rozwiązań, genialnych w swej prostocie i solidnego technicznego realizmu. Uważam, że dobry pomysł to tylko taki, który możesz zrealizować.

Mam ponad 15-letnie doświadczenie jako projektant wnętrz, a obecnie tworzę swoje projekty w autorskiej pracowni Twoje Pierwsze Mieszkanie & TchorekHome.

Funkcjonalne i stylowe rozwiązania, zabawa złudzeniami optycznymi, kreatywne sposoby na niedrogi efekt „WOW” we wnętrzach; oto dziedziny, o których mogę czytać i mówić godzinami.

Swoją przygodę z projektowaniem zaczęłam od projektowania szczegółów i detali konstrukcji oraz nadzorów nad realizacjami. Następnie projektowałam ekskluzywne ekspozycje i wnętrza pokazowe, gdzie mogłam się sprawdzić w różnych stylach wnętrz oraz wykorzystać swoją wrażliwość, a także zmysł artystyczny.

Swoje powołanie odnalazłam w projektach indywidualnych, w których liczył się nie tylko styl, funkcjonalność i pomysłowe wykorzystanie każdego metra, ale przede wszystkim ludzie i ich potrzeby.

Moje projekty nie są tworzone dla sztuki i własnego poklasku. Tworzę je dla ludzi i emocji w nich żyjących.

Blogujący Projektant Wnętrz

Jestem twórcą blogowych wpisów, podcastów, filmów na YouTube, kursów o urządzaniu wnętrz oraz e-booka o kolorach. Jestem również autorką kursu ankiet projektowych, list kontrolnych i umów dla projektantów wnętrz.

Walczę ze stereotypem projektantów sztywnych niczym drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy, dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Jaki pierwsi projektanci w Polsce tworzymy społeczność niosącą bezpłatną pomoc w naszym facebookowym cyklu „Zapytaj projektanta„, gdzie pomagamy Wam z Flipem, moim mężem i znakomitym projektantem mebli, dzieląc się z Wami naszą projektową wiedzą oraz odpowiadając na Wasze dylematy.

Odpowiadamy na Wasze pytania, które zadacie publicznie w komentarzach, dzięki czemu możemy pomóc również innym osobom mającym podobne problemy remontowe. Tak oto wspólnie tworzymy Twoje Pierwsze Mieszkanie!

Wierzymy, że każdy może mieszkać funkcjonalnie, pięknie i zgodnie ze sobą!

Ale na wnętrzach świat się przecież nie kończy! Dlatego dzieląc się z Wami naszą projektową wiedzą i doświadczeniem, wspieramy tym samym z Wami potrzebujące zwierzaki, aby i one zaznały kochającego domu.

Wsparcie kudłatych czworonogów nie jest obowiązkowe.
Pozostawiamy Wam decyzję o przyłączeniu się do pomocy poszkodowanym zwierzakom.

Edukatorka Projektowania Wnętrz!

Jestem współautorem pierwszego w Polsce Bootcampu Projektowania wnętrz, książki Kolory Twojego Wnętrza, jedynego takiego poradnika o praktycznym łączeniu kolorów we wnętrzu, w tym kolorów nieoczywistych, drewna, wzorzystych płytek ściennych, mebli, podłogi i ścian. Jestem także autorką kursów zawodowych „Zawód – Projektant wnętrz”.

Ponadto jestem projektową trenerką czytania i rozumienia potrzeb projektowych.
Opracowałam również autorski kurs dla Projektantów wnętrz skutecznego tworzenia i analizy ankiet projektowych dla Inwestorów.

Wspieramy nowe pokolenie projektantów wnętrz, pełnych empatii i szacunku do potrzeb drugiego człowieka oraz jego stylu życia.

Napisz do mnie i zarezerwuj swój termin!

Sprawdź moją wiedzę!

Zobacz moje filmy na YouTube:

Kiedy dobry projekt wnętrza jest zły?

Warsaw Home Listopad 2023 – Vlog!

Czy projekt funkcjonalny ma sens?

Znacie farby marki Flugger?

Chcesz zobaczyć więcej filmów? Zobacz nasz kanał na YouTube! 

Posłuchaj moich podcastów

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!

Jeśli chcesz pobrać ten odcinek, to kliknij tu: Pobierz Odcinek!
Chcesz posłuchaj innych odcinków podcastów? Kliknij tu i przejdź do naszych podcastów.  


Chcesz o coś zapytać? Napisz do mnie [email protected]
lub zadzwoń tel. 607-192-012

Formularz kontaktowy

Odpisuję w ciągu 24 godzin.
Sprawdź proszę zakładkę INNE lub folder SPAM
w Twojej poczcie e-mail.

Weź dwa głębokie wdechu. Wysłanie wiadomości trwa 7 sekund! 😉

Back to top button