Projekty kuchni IKEA

Znane materiały tworzą złożone emocje

Białe, stylizowane fronty przełamywane czernią w uchwytach i dodatkach. Do tego blat w ciepłym dekorze drewna i biała cegiełka. Całość stanowi doskonały przykład, jak z dobrze znanych rozwiązań możemy tworzyć unikatowe wnętrza.

Znane materiały tworzą złożone emocje

Białe, stylizowane fronty przełamywane czernią w uchwytach i dodatkach. Do tego blat w ciepłym dekorze drewna i biała cegiełka. W tym przypadku całość stanowi doskonały przykład, jak z dobrze znanych rozwiązań możemy tworzyć unikatowe wnętrza.

Z technicznych aspektów warto wspomnieć o wolnostojącej lodówce, którą zabudowaliśmy panelami meblowi od góry i z boku. Dzięki temu całość stanowi jednolitą zabudowę. Ponadto zwróćcie uwagę na metalową ramę, która stanowi nogę barku i została zamówiona spoza IKEA. Ale jak widać, idealnie wpasowuje się w klimat tej kuchni.

Z całego serca dziękujemy Joannie za fantastyczną współpracę oraz za aktywne tworzenie społeczności Twoje Pierwsze Mieszkanie! Dzięki regularnemu udostępnianiu postępów prac remontowych mogliśmy przeżywać razem z Tobą cały remont!

Chcesz urządzić z nami kuchnię IKEA? Zobacz Projekt Kuchni IKEA Online! 

 

Potrzebujesz indywidualnej pomocy przy urządzaniu?

Zapisz się na nasz Kurs Urządzania Wnętrz🤓
Zobacz nasze Konsultacje Wnętrz Online! 
Jeśli potrzebujesz pomocy przy kuchni –  Projekt Kuchni IKEA Online!
A może chcesz urządzić całe mieszkanie – ❤️Twój Świadomy Projekt! 
Zobacz naszego E-booka o kolorach we wnętrzu – Kolory Twojego Wnętrza E-Book!

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli, kardiochirurg wnętrz, czyli specjalista od kuchni, które są sercem każdego domu!

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

I tylko trochę miejsca wystarczy dla lodówki aby jej nie było za ciepło? też się zastanawiałam nad zabudowaniem, ale każdy mi mówił, że nie można.

HannaM

Bardzo podoba mi się to połączenie. Materiały, które z pozoru wydają się banalne i oklepane, w tym połączeniu zmieniają całkowicie przestrzeń i sprawiają, że wydaje się ona o wiele bardziej ciekawa! Faktycznie te wnętrze prezentuje się unikatowo. Jest w nim coś wyjątkowego mimo użytych tak prostych i znanych elementów! Nic nie jest przekombinowane. Co najważniejsze – widać też, że wszystko pozostaje funkcjonalne. 🙂

Back to top button