Projekty kuchni IKEA

Kuchnia IKEA w USA!

Projekt kuchni IKEA w USA dla Justyny i Artura był dla mnie dużym wyzwaniem i jeszcze większą radością z poznawania nowych mebli! Sam układ kuchni miał pewne ograniczenia w postaci braku możliwości przenoszenia instalacji. Na szczęście jednak udało się w miarę łatwo dopasować do nich meble.

Kuchnia IKEA w USA!

Na szczególną uwagę zasługuje zagospodarowana przestrzeń do spożywania posiłków w postaci nakładanego blatu barkowego, który również optycznie oddziela to miejsce od kuchni.

Jak wspominałem, dla mnie osobiście możliwość pracy przy tym projekcie była ogromną radością. Choć przy przeliczaniu cali na stopy momentami płakałem.

Niemniej zasady dotyczące projektowania wnętrz są uniwersalne. Dlatego bez względu na to, skąd jesteście, to jeśli potrzebujecie pomocy przy projekcie kuchni IKEA – nie wahajcie się do mnie napisać.

Chcesz urządzić z nami kuchnię IKEA? Zobacz Projekt Kuchni IKEA Online!

 

Potrzebujesz indywidualnej pomocy przy urządzaniu?

Zapisz się na nasz Kurs Urządzania Wnętrz🤓
Zobacz nasze Konsultacje Wnętrz Online! 
Jeśli potrzebujesz pomocy przy kuchni –  Projekt Kuchni IKEA Online!
A może chcesz urządzić całe mieszkanie – ❤️Twój Świadomy Projekt! 
Zobacz naszego E-booka o kolorach we wnętrzu – Kolory Twojego Wnętrza E-Book!

Filip Tchorek

Konkretne, techniczne i finansowe porady o wnętrzach. Dbam, by tekst był pomocny i praktyczny, bo zawsze można powiedzieć to prościej! Zawodowo projektant mebli, kardiochirurg wnętrz, czyli specjalista od kuchni, które są sercem każdego domu!

Powiązane Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Bardzo fajny układ

Back to top button